Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Partisans 1941 - Back into Battle

29,00 ₺
SKU
863388

İstilacılarla savaşmak bir hidrayla savaşmak gibidir: Bir kafayı kesersiniz ve onun yerine hemen iki yenisi büyür. Ama bu vazgeçmek için bir sebep değil! Kişiselleştirilebilir senaryolar, yeni haritalar ve yeni bir oyun modu içeren bu DLC'de Doğu Cephesine dönün!

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Partisans 1941 - Back into Battle oyununda istilacılarla savaşmak bir hidrayla savaşmak gibidir: Bir kafayı kesersiniz ve onun yerine hemen iki yenisi büyür. Ama bu vazgeçmek için bir sebep değil! Kişiselleştirilebilir senaryolar, yeni haritalar ve yeni bir oyun modu içeren bu DLC'de Doğu Cephesine dönün!

Partisans 1941 – Back Into Battle DLC, Görevler Modunda görevleri kendi tarzınıza göre özelleştirmenize ve yaklaşmanıza olanak tanır. Yedi yepyeni görevden birini seçin, ardından değiştirici sistemle kendinize bir meydan okuyun. Hayalinizdeki Partizan ekibini oluşturun, ardından bunları özelleştirin ve stratejinize uyacak şekilde özgürce donatın. Bu yeni özgürlüğü akıllıca kullanın: Yeni zorluklar Partizan komutanı olarak becerilerinizin gerçek bir testi olacak!

Bunun üzerine, DLC “Kahramanca Savunma” modunu sunar. Ezici düşman kuvvetleri, kıt kaynaklar, savunulacak bir Partizan mevzisi: Bu yepyeni, çivi gibi sağlam dalga savunma modunda hattı ne kadar tutabilirsiniz?

Partisans 1941 - Back into Battle Özellikleri
Yüksek tekrar oynanabilirlik için korumalı alan yaklaşımı
Görev Modu: 7 yeni konumda yepyeni zorluklar
Değiştiricilerle senaryoları özelleştirin. Partizan ekibinizi, becerilerinizi ve ekipmanınızı özgürce seçin
Kahramanca Savunma modu: En zorlu komutanlar için yeni dalga savunma modu
Partizanlar için kişilikleri hakkında size yeni bilgiler veren ek kamp ateşi diyalogu

Partizans 1941 - Back Into Battle, Windows için Steam aracılığıyla sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPartisans 1941 - Back into Battle
To Top