Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

OMSI 2 Add-on München City

116,42 ₺
SKU
855908
Oyuncular OMSI 2 Add-on München City ile, modern MAN Lion's City otobüslerini Münih'in merkezinde Schwabing, Maxvorstadt, Lehel, Haidhausen ve Bogenhausen gibi  ilçelerde kullanacaklar.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yeni OMSI 2 eklentisi ile “München City” ile  oyuncular, modern MAN Lion's City otobüslerini Münih'in merkezinde Schwabing, Maxvorstadt, Lehel, Haidhausen ve Bogenhausen gibi  ilçelerde kullanacaklar.

Friedensengel (Barış Anıtı), Haus der Kunst (sanat galerisi), Çin Kulesi, Feldherrnhalle, Siegestor, Königsplatz, Bavyera hükümdarlarının Rezidansı gibi ünlü Münih simgelerini keşfedin. Pinakotheken sanat merkezi ve Leopoldstrasse boyunca yer alan büyük bulvar, 30km otobüs güzergahı ve 45 durak boyunca mükemmel bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Her hattın kendine özgü özellikleri vardır, ister Müze binası, ister Üniversite hattı  veya diğer hatlar boyunca değişik manzaralar içinde yolculuğunuzu gerçekleştirin.

Hem MAN Lion's City otobüsleri  hem de Hess otobüslerinin yanı sıra, repaints dahil olmak üzere Münih'in orijinal şehir otobüsleri temelinde çok detaylı modellenmiştir ve ayrıca birçok otobüs reklamı bulunmaktadır.

Yolculuk boyunca, oyuncular orijinal otobüs güzergahlarında gerçekçi programları takip ediyorlar. Yolda modern yapay zeka araçlarının yanı sıra bu kozmopolit kentin havasını yakalamaya yardımcı olan detaylı tramvay ve şehir içi tren modelleriyle karşılaşıyorlar.

Anahtar Özellikler

  • Münih'in tanınmış turistik yerlerinin birçoğu boyunca etkileyici şehir içi otobüs seferleri
  • 45 durak ve 30 km rota
  • Detaylı manzaralar
  • Fonksiyonel yolcu bilgi ekranları ve otobüs duyuruları
  • MVG kullanılmış yazı tipleri ile en son repaints ve otobüs reklamları
  • Modern KI araçları ve  Hess otobüs römorku
  • Gerçekçi otobüs tarifeleri ve otobüs ağı planı

NOT: Aktivasyon Anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Bu içeriği oynamak için OMSI 2 ana oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewOMSI 2 Add-on München City
To Top