Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Omerta - City of Gangsters - Gold Edition

40,00 ₺
SKU
776252
“Omerta - City of Gangsters” ana oyunu ve şu anda mevcut olan tüm indirilebilir içeriğini bulunduran nihai koleksiyoncu sürümü.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bütün bu parlayanlar Altın! Ödüllü gangster oyunu “Omerta - City of Gangsters” ana oyunu ve şu anda mevcut olan tüm indirilebilir içeriğini bulunduran nihai koleksiyoncu sürümü Omerta - City of Gangsters - Gold Edition 100 saatten fazla oyun süresi içerir.

Ayrıca 25 eşsiz karakter ve Atlantic City'de 20'den fazla farklı ve ayrıntılı bölge haritası bulunuyor - reddedemeyeceğiniz bir teklif!

Altın Yirmili yıllarda kurulan bu stratejik simülasyonda, küçük zaman sahtekarlarından yeraltı dünyasının patronuna kadar ilerleyin. Taktiksel sıra tabanlı dövüş için çeşitli öldürücü silahlar ve teçhizatlarla donanmış sert bir ekip kurun. Yapay Zeka ile eşleşin veya aksiyon dolu çevrimiçi düellolarda global liderler arasında yükselmeye çalışın.

Omerta - City of Gangsters - Gold Edition Özellikleri

  • Ana oyun “Omerta - Gangsterler Şehri”, “The Japanese Incentive” genişlemesi ve yayınlanan tüm DLC ve içerik güncellemelerini içerir.
  • Benzersiz karakterler ve cesur görevlerle dolu iki geniş tek kişilik kampanya, gerçek anlamda yeniden yaratılmış 1920'lerin Atlantic City'sinde ve çevresinde 100'den fazla çeşitlendirilmiş oyun süresi sunar.
  • Stratejik olarak gerçek zamanlı olarak konuşmalar, kumarhaneler, oteller ve içki fabrikaları inşa et ve gangster imparatorluğuna bir servet topla!
  • Akıllı yapay zeka düşmanlarını, sandbox modunda baskınlar, hırsızlıklar ve haraç yoluyla şehir dışına çıkarın. 
  • Rakip çetelerle veya rakip çetelerle rekabet halinde ya da işbirlikçi çok oyunculu olarak yükselin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewOmerta - City of Gangsters - Gold Edition
To Top