Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition

53,87 ₺
SKU
803016
Mount&Blade Warband'e popüler “Brytenwalda” modunun yaratıcıları tarafından tasarlanmış içerikte otantik çağın Britanya'sına gidiyoruz!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Viking Conquest, popüler “Brytenwalda” modunun yaratıcılarından, Mount&Blade Warband için yepyeni bir indirilebilir içeriktir! Bu tek ve çok oyunculu indirilebilir içerik, Mount&Blade'i, otantik sahneler ve kültürlerle tamamlanmış, tarihi karanlık çağların Britanya'sına götürür. İndirilebilir içerik, tamamen yeni bir ortamda, genişletilmiş seçenek ve kontrolleri olan standart Sandbox modunun yanı sıra, tercihlerin gerçek sonuçlar doğurduğu, karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir hikaye modu sunar. Online savaşın Coastal Assault (Kıyı Saldırısı) ve Warlord (Şavaş Beyi) gibi özel modlarla sizlere farklı bir heyecan sunuyor.

 • Oyuncunun katkıda bulunduğu eylemlerinin yanında, tarihsel ve rastgele olaylarla birlikte etrafınızda değişen, yaşayan bir dünya.
 • 300'den fazla yeni şehir, kale, köy; ve keşfetmeye, ortaya çıkarmaya, fethetmeye ve yağmalamaya özel sahneler.
 • 200'den fazla tarihi karakter ve 100 ekstra oyuncu dışı karakter: Krallar, lordlar, leydiler, ozanlar, rahipler ve diğer birçok karakter. Kemiksiz İvar ya da kardeşi Yılangözlü Sigurd ile, sonradan “altınsaç” olarak tanınan Herald gibi kraliyet aile üyeleri ya da Wessexli Aelfred ile tanışma şansı.
 • Ragnar'ın oğullarının Büyük Heathan Ordusunu Britanya'dan sürerken oyuncunun, politik tezgahlar içeren karmaşık bir olay örgüsünün parçası olduğu bir hikaye modu. Seçim ve sonuç, romantizm, ihanet, yücelik anları ve yıkım dolu sürükleyici bir oyun stili.
 • Klasik Mount&Blade sisteminde hedeflerin oyuncu tarafından belirlendiği ancak yeni ayarlarla elde edilen tüm zenginlik ve seçenekler sunan bir sandbox modu.
 • Derin etkileşim ve farklı kişiliklere sahip 15’ten fazla olası arkadaş. Anlaşmazlıkları bazen sizi kurnaz davranmaya ve diplomasi kullanmaya zorlayacaktır.
 • Manastırlar, özel oyuncu dışı karakterler ve taraflarla iki inançlı karmaşık bir din sistemi, Nordik tanrılar ve Hristiyanlık. Din, oyuncunun etkileşimlerini kendi tarafında dahi etkileyecek önemli bir etken olacaktır.
 • Deniz seyahati ve savaşları, yer ve zamanı gerçekten tamamlayan kilit özelliklerdir.
 • Kendi teknenizi kullanabileceğiniz, rüzgar, dalgalar ve hava gibi faktörleri ayarlayabileceğiniz her biri dinamik savaşlar, basit bir soygundan savaşçılarla dolu heybetli filolar arasında çok büyük deniz çarpışmalarına çeşitlilik gösterebilir.
 • Kendi sığınağınızı inşa etme, çalışanlar tutma ve birliğinizin kadınları ve çocukları ile doldurma seçenekleri…
 • Bir savunmacıyı açlık veya moral ile ya da doğrudan saldırıyla zayıflatma seçenekleri ile detaylı kuşatma savaşları sistemi. Zor seçenekler, veba, açlık ve kıyı saldırıları ile.

Viking Conquest Reforged Edition, indirilebilir içerikteki eski sorunlara yeni dengeler ve düzeltmeler getirmesinin yanında, bir dizi yeni özellik ve içerik ekleyen ve Viking İstilası sahipleri için tamamen ücretsiz bir güncellemedir. Karanlık ve gizemli İrlanda'da geçen yepyeni bir hikaye kurgusunda oynayın, bir köpek ile yoldaş olun ve öngörülemeyen vahşi savaşçı birimleri ile dövüş sanatında ustalaşın. Viking savaşı için tutkunuzu şiddetlendirin ve bu iyileştirilmiş sürümde yolunuzu tekrar çizin.

Son Tanrıça Dana'nın Halkı

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve doğruların gizlendiği karanlık, gizemli İrlanda'da yepyeni bir hikaye...

Nordik Tanrıların Toprakları

Nordik tanrıların kutsal topraklarını ziyaret edin. Kurbanlar sunun ve güçlü, fakat ne şekilde davranacağı tahmin edilemeyen vahşi savaşçı birlikleri ordunuza katın.

Köpek Yoldaş

Savaş alanında dahi sizin yanınızda duracak sadık bir köpek dostunuz.

Bir Ülkenin Lideri Olarak Başlayın

Güce yükselişi atlayın ve doğrudan yenilenmiş sürümün genişletilmiş krallık yönetimine dahil olun.

Pusu ve Avlanma

Vahşi yaban domuzu avlayarak adamlarınızı daha çeşitli yiyeceklerle besleyin ancak bu yaratıkları tedirgin ettiğinizde saldırmaya duyarlı olduklarının farkında olun.

Çalışma (Küçük Oyunlar)

Şanssız ve Meteliksiz. Kendinizi taş ocağı, maden ya da çiftlik işlerinde dürüst bir çalışmaya adayın.

Yeni Pusu Sistemi

Sürpriz unsurundan daha büyük bir silah yoktur; pusu saldırısı ile düşmanlarınızı hazırlıksız yakalayın. Buna karşın fikirlerinizi sadece kendinize saklayın, yoksa kendiniz bir pusunun kurbanı olabilirsiniz.

Macera Arkadaşları

Oyuncunun tarafında memnun olmayıp ayrılan arkadaşlar, kendilerine maceraperest arkadaşlar bulabilir, kendi güçlerini toplayabilir ve dünya üzerinde kendi izlerini bırakabilirler.

Yeni Görevler ve Rol Etkinlikleri

Yeni sandbox görevleri ile suikast planlarını keşfedin, dini ilişkilere ve çok daha fazlasına dahil olun.

İyileştirilmiş Atmosfer

Yeni ortam sesleri ve sahneler tarihi karanlık çağ Britanya'sında daha zengin deneyimlere katkı sağlar.

Yeni Nesneler

Eski görsellere yapılan güncellemelerin yanında bir dizi yeni silah ve zırh.

Savaşlar

Geliştirilmiş düşman yapay zekası, birleşmeli taktik ve biçimlendirmeler savaşlara yeni bir boyut kazandırır. Vahşi savaşçılar gibi şok birlikleri ölesiye bir mücadele verir, ancak bazen savaşın coşkusuna kapılıp dostu düşmandan ayırt edemeyebilirler.

Krallık İyileştirmeleri

Krallığınızın rengini değiştirin, fidye için düşman esirleri toplayın ve ihtiyaç duyduğunuzda ordunuza katabilmek üzere köylülerinizi yetiştirin.

Genişletilmiş Çoklu Oyuncu

Yeni sahneler ve baskın modu. Yapay zeka iyileştirmeleri ve baskın modunda akıncıların kontrolü için sunucu yöneticilerine ek seçenekler.

Daha Sürükleyici

Özel oyuncu özellikleri ve arazi boyunca insanları etkilemek için söylenti yayma özelliği. Etrafta dolanan evcil hayvanlar ile daha canlı sahneler. Arkadaşlarınız hakkında ekstra bilgiler, savaş dışında kullanmak için ikinci bir karakter giysisi seçeneği, daha fazla rol ve birçok sürükleyici özellik.

Zorluk Seviyenizi ve Hedeflerinizi Kişiselleştirme

Şöhretten uzak bir istilacı, güçlü bir kral, sevilen bir savaşçı ve çok daha fazlası olmak için kendi hedeflerinizi belirleyin. Zorluk seçeneklerinizi kendi deneyim ve meydan okumalarınıza uygun olarak kişiselleştirin.

Ardı arkası kesilmeyen savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye girme zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa sokun, topraklarınızı genişletin ve Kalradya Tahtı için düşmanlarınıza meydan okuyun!

Mount and Blade’in bir sonraki oyunu olan Warband’de epik savaşların tadı daha da artıyor. Artık savaşlar daha detaylı ve daha güzel ilerliyor. Hem gerçekçilik açısından hem de detaylı dövüş sistemi açısından kaçırılmaması gereken bir oyun Warband.


Öne çıkan özellikler

 • HDR, FSAA, alan derinliği, parçaçık sistemi, tone mapping gibi pek çok özelliği destekleyen yeni efektle müthiş görsellik.
 • Yüksek çözünürlüklü kaplamalardan oluşan modeller.
 • 64 oyuncuyu destekleyen çok  oyunculu mod. Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle, ve Siege gibi modlara sahip.
 • Düşmanla dövüşerek ve görevleri yerine getirerek çok oyunculu bölümünde para kazanabilir, gelişebilirsiniz.
 • Kazandığınız paralarla pek çok yeteneğinizi geliştirebilir ve takımınıza liderlik yapacak bir oyuncu kıvamına gelebilirsiniz.
 • Bir ulusun yöneticisi olmanıza ve lordları sizin derebeyiniz olmak için ikna edebileceğiniz bir mücadele.
 • Yoldaşlarınızı derebeyi olarak atayarak onlara diyarlar bahşetme imkanı.
 • Aşk ve politika çıkarları için evlilikler yapın. Bir leydinin kalbini ona şiirler okuyarak ya da cesaretinizi göstererek kazanın.
 • Geliştirilmiş asker moralleri: Savaşta morali düşen askerler savaşı yarıda bırakıp kaçabilmeleri.
 • Savaş alanındaki silahlarla ek mühimmat edinme.
 • Yeni dövüş animasyonları.
 • Sayısız dövüş sistemi geliştirmeleri: Kalkanınızı tutmuyor olsanız bile gelen okları durdurabilme imkanı.
 • Rastgele haritalar ve özel olarak tasarlanmış haritalarda Çok Oyunculu maçlar yapabilme imkanı.
 • Çok Oyunculu savaşlardaki ekipman sistemi: Görevleri yerine getirerek ya da düşmanlarınızla savaşarak para kazanma.
 • Fırlatılabilir silahları yakın dövüşte de kullanabilme imkanı: Düşman çok yakına gelince ciriti kısa mesafeli bir mızrak gibi kullanabilme.
 • Daha güçlü ekipmanlar için para harcayın: savaşı kazanmakta olan tarafa fazla avantaj vermeden dikkatli bir şekilde dengeli sistemi kullanma.

NOT: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Mount & Blade: Warband ana oyunu gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

NOT 2: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition
To Top