Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Main Assembly

60,00 ₺
SKU
859953
Devrimsel serbest biçimli aletlerle robotlar yap ve güçlü görsel programlama ile onları kontrol et. Tek başına zorlukların üstesinden gel ya da arkadaşlarınla oyna.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yeni nesil gelişmiş bir yapay zeka, küresel bir mucize olan bir drone rolüne bürün! Hiçbir kısıtlama olmadan... Robot tasarlama ve yapma yeteneği. İstediğin içerikleri oluştur ve tek başına zorlukların üstesinden gel ya da çok oyunculu ya da tek oyunculu modda sandbox bölgelerden birine git!

Özellikler

Oluştur!

Devrimsel serbest biçimli aletler, herhangi bir kısıtlama olmadan robotlar yapmanı sağlayan sonsuz seçenekler sunar! Main Assembly'de aklına getirebildiğin her şeyi yapabilirsin! Sınırsız kaynaklarla makinelerini sıfırdan oluştur.

Özelleştir!

Her şeyin mümkün olduğu bir oyunda basit şeylerle yetinme. Yaratıcı bir şekilde drone'unu özelleştirerek herhangi bir şeye benzeyecek şekilde tasarlayabilirsin. Dev bir örümcek mi? Şık bir drone tarafından kontrol edilen çok renkli bir şaheser mi? Hatta araba gibi görünen bir araba bile olabilir.

Kontrol et!

Görsel programlama arayüzündeki düğümleri kullanarak robotun için kontroller ayarlayabilirsin. Alıştıktan sonra daha derinlere inebilir ve farklı otomasyon türlerine ilişkin mantık kuralları için Sensörleri kullanabilirsin.

Çarp!

Robotların çarptığında, düştüğünde ya da bir çekiç darbesi aldıklarında hasar görür! Yıkım sistemleri gövdenin yamulmasını ve robot davranışlarını etkileyen hasarların olmasını sağlar. Merak etme, kendini geliştirmek için tekrarlayabilir ve robotunu istediğin kadar yeniden oluşturabilirsin.

İşbirliği yap!

Robotlar harikadır ama insanlar daha da iyidir! Açık bir sandbox'ta arkadaşlarınla birlikte oyna! Tek oyunculu modda oluşturduğun herhangi bir robotu yükle ya da ekip halinde arkadaşlarının dikkatli bakışları altında oluştur!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMain Assembly
To Top