Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Lines

168,44 ₺
SKU
824708
Lines, formun işlev kadar önemli olduğu soyut bir 'zen' oyun deneyimidir. Bir çizimi dolduran renkli bir yarış başlatmak için Noktaları yerleştirin veya kaldırın. Yarışa hakim olan renk kazanır.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Çizgiler, formun işlev kadar önemli olduğu soyut bir 'zen' oyun bulmaca deneyimidir. Bir çizimi dolduran renkli bir yarış başlatmak için noktaları yerleştirin veya kaldırın. Yarışa hakim olan renk kazanır. Görünüşe göre bu basit konsept 6 oyun modu ile hızla karmaşıklaşıyor: Nokta, Silgi, Halat, Bıçak, Portal, Karışık ve Sonsuz.

PC / Steam sürümü için zorluk seviyesini artırdık ve ekstra bir zorluk ekledik: Sonsuz mod. Bunun da ötesinde, oyuncular Steam Workshop'a bağlı seviye düzenleyicide kendi seviyelerini oluşturabilir ve paylaşabilirler. Bu, topluluktan ve topluluk için sonsuz miktarda seviye ve yaratıcılık için fırsatlar yaratır. Son olarak, tam Twitch entegrasyonu ekledik. Yayıncıların Hatları, izleyicileri ve izleyicileriyle birlikte oynamasına izin verme.

Lines kısa oyun oturumları için mükemmeldir. Saniyeler içinde tek bir seans oynayın veya arka arkaya 20 maç kazanma şansı yakalayın. Veya topluluğun oynaması için kendi mükemmel seviyenizi oluşturun.

Özellikleri

  • Çekirdek oyunda 500 seviyeleri. Steam Atölyesinde sonsuz daha fazlası.
  • Steam Atölyesi entegrasyonuna sahip bir Seviye Editörü.
  • 6 oyun modu: Nokta, Silgi, Halat, Bıçak, Portal, Karışık ve Sonsuz modu.
  • Kazanan bir çizgi ayarlayın. Kupa ve başarılar kazanın.
  • Sadece bir şansın olduğu Daily Challenge'da baskı altında oynayın!
  • Tam Twitch entegrasyonu.
  • İngilizce, Almanca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Çince, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Korece, Japonca, Lehçe, Arapça ve Felemenkçe olarak tamamen yerelleştirilmiştir.

NOT 2: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewLines
To Top