Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Lemnis Gate

32,00 ₺
SKU
864019

İlk saniyeden son saniyeye kadar Lemnis Kapısı'nda her şey olabilir. Her tur, yenilmez yeni bir strateji uygulamak veya daha önceki bir hatadan kurtulmak için yeni bir şanstır.

Düşmanların rotalarını tahmin edin, düşman hatlarına sızın ve kendinizle işbirliği yaparak çok katmanlı oyun planları geliştirin. Hem zamanın içinde hem de dışında deney yapın ve nedensellik konusunda yaratıcı olun.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Lemnis Gate ile Farklı Düşün!

Lemnis Gate oyununda maçlar zaman döngüleri içinde gerçekleşir. Bir düşmanı patlatmak, ajanınızı manevra yapmak veya bir sonraki hareketinizi ayarlamak olsun, eyleminizi gerçekleştirmek için 25 saniyeniz var. Tüm oyuncular sırasını aldıktan sonra, sonraki 25 saniyelik tur başlar. Şimdi olacakları kurarken olanlarla yüzleşeceksin. Beş turun her biri, zaman çizelgesini geçmiş, şimdi ve gelecek yakınsaması olarak değiştirme şansınızdır.

Lemnis Gate Özellikleri

ZAMAN AYIRICI BİR TAKTİK ATIŞCI
Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli karakterlerle nasıl oynayacağınız size kalmış. Düşmanınızın yoluna zararlı zehirli atıklar bırakın, mükemmel atışı yapmak için zamanı yavaşlatın veya gelecekteki benliğinize yardımcı olmak için koruyucu küreler dağıtın. Her operatör, savaş alanında belirleyici olduğunu kanıtlayan kendine özgü bir teçhizata ve özel yeteneğe sahiptir.

KENDİNİZLE TAKIM YAPIN
Tamamen bir kişiden oluşan ekibe hoş geldiniz: sizden. Lemnis Gate'in yenilikçi otomatik işbirliği özelliğiyle, tarafınızdaki her üyeye komuta edersiniz. Otomatik işbirliği, size beş derin uzay operatörünün tam kontrolünü vererek, iki rakibin hareketli on karakterlik maçlarda onu yenmesini etkin bir şekilde sağlar. Gerçek bir tek kişilik ordu olun.

BİRÇOK MOD VE MAÇ TİPİ
Tercihinize göre bir eşleşme oluşturun. Çevrimiçi veya çevrimdışı olarak 1v1 ve 2v2 yarışması arasında seçim yapın. Yerleşik tür zımbalarında üç heyecan verici dönüş arasından modunuzu seçin. Egzotik maddeleri toplamak ve kapınıza geri döndürmek için uğraştığınız Retrieve XM var; Bölgeleri ele geçirmek için rekabet eden Hakimiyet; ve Rakibinizin Dirençlerini mahvetmeye çalıştığınız Ara ve Yok Et.

İster "sıcak koltuk" yerel çok oyunculu için bir arkadaşınızla takım kurun, ister operatörlerinizi çevrimiçi rakiplerle karşı karşıya getirin, Lemnis Gate, tahtayı tarzınıza göre ayarlamanıza izin verir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewLemnis Gate
To Top