Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

King's Bounty: Dark Side Premium Edition

149,00 ₺
SKU
779825
King's Bounty serisinin en iyi oyunlarından Dark Side ve onun Dark Side Cookies DLC'si aynı pakette!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Premium Edition’da ana oyunun yanı sıra yeni eşyalar, yeni bölgeler ve bir düzineden fazla ek görev sunan Dark Side Cookies DLC’si de bulunuyor.


King's Bounty: Dark Side Premium Edition Hakkında

Teana’nın diğer tarafına uzanan Karanlık Yolculuk’a katılma ve krallığın ödül avcılarının daha önce hiç görmediği yerleri görme zamanı geldi.

King’s Bounty serisinde oyuncular ilk kez kahramanlarının sınıfının yanı sıra ırkını da seçebiliyor. Korkusuz bir Orc savaşçısı olun, Demoness olarak ordularınızı yönetin ve gerektiğinde iyileştirin, Vampir olarak karanlık büyülerinizi kullanın.

Dünya kriz halinde. Tristrem savaşını kazandıktan sonra kibirli Elfler, Orc köylerini yağmalamakta, kutsal tapınakları yıkmakta ve masumları katletmektedir. Orc-Baghyr, yaşayan en kudretli Orc savaşçısı, birkaç sadık takipçisi ile birlikte kaçmaya zorlanmıştır. Daha büyük bir güç ile dönmeye ve yurdunu geri kazanmaya yemin eder!

İnsan şövalyeleri Atrixus topraklarını istila etmiştir. Babasının ölümünün yasını tutmakta olan Neoleene isminde genç bir Demoness ve ona bağlı küçük bir imp birliği istilacı güruhun karşısında durmaktadır.

Morton klanının kadim kalesi bir vampir avcısı ordusu tarafından tehdit edilmektedir. Genç Daert diğer karanlık ırkların yardımını almak için evinden ayrılır. Ya ona katılacak ya da yok olacaklardır.

Üç kahramanın da kaderi birbirine bağlı. Black Cave’in derinliklerinde, yüzyıllar önce ışığın ırklarının kadim bir kötülüğü hapsettiği yerde bir araya gelirler. Kahramanlar birbirlerine bağlılık yemini ederler ve artifact’lerini birbirleriyle paylaşırlar. Ardından ordularını toplar ve ırklarının hayatta kalabilmesi için savaşırlar. Işığa karşı savaşacak ya da silineceklerdir.


King's Bounty: Dark Side Premium Edition Özellikleri


  • Yeni eşlikçi sistemi (her karakter için farklı eşlikçi)

 

  • Yeni savaş eşlikçisi

 

  • Yeni birimler, artifact’ler ve yetenekler

 

  • 100 yeni görev ve 15 yeni bölge

 

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewKing's Bounty: Dark Side Premium Edition
To Top