Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition

Özel Fiyat 680,01 ₺ Normal fiyat 735,16 ₺
SKU
794842
Killing Floor 2, 2009’da çıkan saçma derecede eğlenceli ve başarılı ilk oyunun varisi. Eskiden sevdiğiniz her şey geri dönüyor ve çok fazla yeni özellik, karakter, yaratık, silah ve hikâye ekleniyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Digital Deluxe Edition

  • Killing Floor 2
  • Kendi ses paketine ve yüz/beden kaplamalarına sahip DJ Scully karakteri
  • Ek kozmetik eşyalar (Scullyphones, 3D Glasses, Bowler Hat)
  • Killing Floor 2 Soundtrack
  • Killing Floor 2 Dijital Artbook
  • İlk Killing Floor! (Eğer Steam kütüphanenizde zaten Killing Floor 1 varsa bunu Steam hediyesi olarak alacaksınız)

Oyun hakkında

Killing Floor 2, 2009’da çıkan saçma derecede eğlenceli ve başarılı ilk oyunun varisi. Eskiden sevdiğiniz her şey geri dönüyor ve çok fazla yeni özellik, karakter, yaratık, silah ve hikâye ekleniyor.

 

Killing Floor 2’de oyuncular Avrupa kıtasına bırakılıyor. Horzine Biotech’in başarısız olan deneyinin sonuçları durdurulamaz bir şekilde, hızla yayılmış ve Avrupa Birliği’ni paralize etmiştir. İlk Killing Floor’daki olaylardan yalnızca bir ay sonra deney klonları her yerdedir ve uygarlık dağılmış durumdadır. İletişim kopmuş, hükümetler düşmüş ve askeri güçler sistematik bir şekilde yok olmuştur. Hayatta kalmayı ve kendini korumayı çok iyi bilen Avrupa halkından hayatta kalanlar saklanmıştır.

 

Ancak bütün umutlar tükenmiş değildir… Horzine tarafından paraları ödenen bir grup sivil ve asker bir araya gelmiş ve Avrupa boyunca savaşlar vermektedir. Deney klonlarını izleyen oyuncular tehlikeli bölgelere girecek ve tehlikenin köklerini kurutmaya çalışacaktır.

 


Öne çıkan özellikler

 

Vahşet: Killing Floor 2 türe yeni bir gerçeklik seviyesi katacak özel, güçlü bir kan sisteminden beslenerek vahşi bir şekilde geliyor. Oyuncular düşman güruhlarıyla dolu yollarda ilerlerken kopmuş uzuvlardan ve kandan oluşan bir iz bırakacak. Ancak dikkatli olmalılar! Eğer yakalanırlarsa düşmanlar onları ve bütün ekibi paramparça etmekten çekinmeyecek.

 

6 kişilik co-op ya da tek kişilik oynanış: Online co-op’taki eğlenceye katılacak ya da bu korkunç türle kendi mücadele etme cesaretini gösterecek oyuncuları çok sayıda farklı karakter seçeneği bekliyor.

 

Korkutucu Zed’ler: Hem yeni düşmanlar hem de ilk oyunda çok sevilenler güçlü saldırılar gerçekleştirebilmelerine, grupça saldırıp oyuncunun ekibini zayıflatabilmelerine ve her bölümdeki korku faktörünü yükseltmelerine olanak tanıyan daha iyi bir yapay zekâyla geri döndü.

 

Yeni bir zorluk bakışı: Çoğu oyun zorlaşmak için düşmanların sağlıklarını ve hazarlarını yükseltmeyi tercih eder. KF2’de düşmanlar farklı zorluklarda farklı şekilde hareket ediyorlar. Yeni saldırı hareketleri. Size ulaşmak için yeni yöntemler. Yeni stratejiler. Şaşırmaya hazırlanın!

 

Eşsiz silahlar: Modern askeriyenin saldırı tüfekleri, vahşi bir şekilde geliştirilmiş özel silahlar, klasik tarihi silahlar ve ‘’çılgın bilim adamı’’ silahlarıyla Killing Floor 2 her tip oyuncuyu memnun edecek.

 

Genişletilmiş özellik sistemi: İlk oyundaki özellikler elden geçirildi ve daha fazla tabaka eklendi. Artık bütün özellikler farklı oyun stilleriyle uyumlu, anlamlı yetenek seçimleriyle birlikte ilerleyerek oyunculara geniş ve ödüllendirici bir gelişim yolu sunuyor.

 

Vahşi yakın dövüş: Killing Floor 2 yakın dövüşü yeniden icat ediyor. Oyuncular artık yapacakları yakın dövüş hareketi üzerinde kontrole sahip ve Zed’lerin kemiklerini istedikleri gibi kırmak ellerinde.

 

SDK: Bütün oyunlarımızda olduğu gibi harita ve çok daha fazlasını tasarlama imkânı yerli yerinde. Erken erişim aşamasında bu araç ile yeni bölümler tasarlanabiliyor. Tam SDK desteği erken erişim aşaması boyunca çıkıyor olacak.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewKilling Floor 2 Digital Deluxe Edition
To Top