Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

KeyWe - The 100th Annual Grand 'Old Telepost Tournament (DLC)

11,50 ₺
SKU
866219
Posta profesyonelleri Jeff ve Debra, Telepost işgücünün vazgeçilmez üyeleri olduklarını kanıtladılar ve şimdi Posta Müdürü mertebesine yükselmek istiyorlar!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Posta profesyonelleri Jeff ve Debra, Telepost işgücünün vazgeçilmez üyeleri olduklarını kanıtladılar ve şimdi Posta Müdürü mertebesine yükselmek istiyorlar! Ama önce, müstakbel Postmaster'ları test etmek için oluşturulmuş bir yarış yarışması olan yıllık Telepost Turnuvasını fethetmeleri gerekiyor. Bu Bungalov Havzası geleneğinin üstesinden gelmek için gerekenlere sahip misiniz?

Kısmen engelli parkur, kısmen atletik dekatlon olan turnuva, Jeff ve Debra'nın işbirliğini, hızlı düşünmesini, hızını ve baskı altında sakin kalma becerilerini test edecek! Postmasters yolculuğunuzda engelleri aşın ve birçok ödül kazanın! Tabii ki Zoey, Buck ve cassowary ekibi gibi çalışkan kivilerimiz için tezahürat yapan (aynı zamanda bazı meydan okumaları yöneten!) Tanıdık yüzlerle de karşılaşacaksınız. Yeni Bir Oyun Moduna

Girin!

Yeni Telepost Turnuvasına katılın ve sizinle Postmaster terfiniz arasındaki tüm engelleri aşın! Hain kayalıklara tırmanın, karanlık elmas madenlerine dalın, aç timsahları besleyin ve çok daha fazlasını yapın!

Eşsiz Ortamları Deneyimleyin!

Bungalow Basin yerel ayarları temalı kurslarla her türlü arazide posta teslim etmek için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın! Gumtree Grove'un yemyeşil meralarında gezinin, Painted Cliffs'in sert çöllerinde cesur olun ve Bessy Gölü'nün dolambaçlı su yollarında kürek çekin!

Zorlukları tamamlayın, yeni ödüller kazanın!

Ekstra bir meydan okuma ister misiniz? Seviyeler boyunca ek hedefleri etkinleştirin ve ekstra ödüller kazanmak için onları fethedin! Ve Herbert ile takıl. O güneş gözlüğü takan bir kivi.

Altın Madalya Cazibesi!

Gardırobunuzu yeni giyilebilir ürünlerle donatın! Bir korsanın hayatını kucaklayın, koşu ayakkabılarınızı bağlayın, kivi büyüklüğündeki kollarla kaslarınızı gösterin ve daha fazlasını yapın! Jeff ve Debra hâlâ Havzanın en iyi giyinen kuşlarıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewKeyWe - The 100th Annual Grand 'Old Telepost Tournament (DLC)
To Top