Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Jurassic World Evolution 2: Late Cretaceous Pack

15,50 ₺
SKU
866878
Jurassic World Evolution 2: Late Cretaceous Paketi ile yepyeni, dört adet, çarpıcı, tarih öncesi türü parklarınızda sergileyin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Jurassic World Evolution 2: Late Cretaceous Paketi ile yepyeni, dört adet, çarpıcı, tarih öncesi türü parklarınızda sergileyin. Büyüleyici Geç Kretase döneminden esinlenen bu paket, 65 milyon yıl önce gökyüzünde süzülen sinsi avcılardan şimdiye kadar keşfedilmiş en büyük dinozorlardan birine kadar karada, denizde ve havada dolaşan dört büyüleyici türü içerir.

Bu paketin içerikleri:

Barbaridactylus: Geç Kretase döneminin sonlarına doğru yaşamış olan uçan bir avcıdır. Başında yer alan muhteşem sorgucuyla Barbaridactylus, parkınıza eşsiz bir katkı sağlayacak. Bu tür, adını keşfedildiği yerin yakınındaki Kuzey Afrika'nın Berberi Kıyısı'ndan alır.

Alamosaurus: Kaval kemikleri yetişkin bir insandan daha uzun olan zırhlı bir dev ve şimdiye kadar keşfedilmiş en büyük dinozorlardan biri. Omuzlarından, sırtından ve kuyruğundan aşağı uzanan diken şeklindeki kemikleriyle Alamosaurus, potansiyel yırtıcılara ciddi bir rakip teşkil eden otobur bir devdir.

Australovenator: Yaklaşık 95 milyon yıl önce Avustralya'da yürümüş olan orta boylu, hızlı ve çevik bir etobur. Hafif bir iskelet, son derece keskin dişler ve yakalamakta kullandığı esnek kollarla bilinen Australovenator, avı takip etmek ve peşinden koşmak için mükemmel şekilde donatılmıştır.

Styxosaurus: Geç Kretase döneminde denizlerde hüküm süren bir deniz canlısı. Büyük yüzgeçleri ile birlikte aerodinamik yapısı, deniz altında ölümcül bir hızlanma sağlayarak Styxosaurus'u zamanının en etkili yırtıcılarından biri yapar. Çeşitli biyolüminesan desen renkleriyle genomunu değiştirmeyi deneyin.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewJurassic World Evolution 2: Late Cretaceous Pack
To Top