Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Jagged Alliance 2

671,75 ₺
SKU
26114
Kusursuza yakın savaş sistemi ve taktiksel yapısıyla Jagged Alliance 2, Sıra Tabanlı Strateji türüne bambaşka bir tad katıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Ufak bir ülkeyi despotluktan kurtarmak için kiralanan bir grup paralı asker olarak birbirinden zorlu ve taktiksel düşünce gücünüzü zorlayacak savaşa girmeniz gerekecek. Ülkeyi kasaba kasaba ele geçirecek, yeni askerler kiralayacak ve mevcut grubunuza yeni ekipmanlar alarak gücünüzü arttıracaksınız. Efsanevi Jagged Alliance’ın devamı olan JA 2, serinin ününü ve başarısını bir üst seviyeye taşımakta zorlanmıyor.

• İlk oyundaki paralı askerler ve çok daha fazlası sizin tarafınızdan kiralanmayı bekliyor! Ancak kiraladığınız askerler konusunda dikkatli davranın: Bazı karakterler birbirleriyle çalışmak zorunda kalmaktan pek de hoşnut olmuyor ve bu da takımınızın genel performansını doğrudan etkiliyor!

• Sıra Tabanlı işleyen savaş sistemi, sizi değişik taktikler uygulamaya zorlayacak. En ufak hatanız, ekibinizdeki bir karakterin sonsuza kadar aranızdan ayrılmasına neden olabilir!

• Oyun içi World Wide Web sayesinde onlarca ekipmana ve paralı askere ulaşın. Tabancalar, tüfekler ve hatta daha ağır silahlarla donatılmayı bekleyen askerleriniz eskisinden de ölümcül olacaklar!

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewJagged Alliance 2
To Top