Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

IXION

69,00 ₺
SKU
867080
IXION, yıldızlar arasında amansız bir şehir kurma macerasıdır.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Dünya ekosistemik çöküşün eşiğindeyken, DOLOS AEC insan ırkı için yeni bir ev bulma çabalarına öncülük ediyor. Şans eseri ya da kader, onun prototip uzay istasyonu Tiqqun kendisini, insanlığın kalıntılarının sığınak bulması gereken parçalanan bir gemi olarak sürüklenirken bulur - ve siz, Yönetici, onun dümenindesiniz.

IXION, uyanık olmanızı, sürekli değerlendirmenizi ve yeniden değerlendirmenizi, öğrenmenizi ve uyum sağlamanızı gerektiren bir şehir kurma oyunudur. Siz ve mürettebatınız dayanacaksa, uzayın tehlikeleriyle yüzleşmeli, aynı zamanda sırlarını ortaya çıkarmalı ve kaynaklarını çıkarmalısınız. Ancak tehlike, dışarıdan olduğu kadar içeriden de gelecektir; istasyonun nüfusunu yönetirken Tiqqun'un altyapısını kurmanız, sürdürmeniz ve geliştirmeniz, size ve göreve olan güvenlerini sürdürmek için ricalarına en iyi nasıl cevap vereceğinize karar vermeniz gerekecek.

Basit çözümler yoktur; Eylemlerinizin şimdi veya daha ileride yansımaları olacaktır. Bu yankılarla nasıl başa çıkacağınız, hayatta kalma ve yok olma arasındaki fark olacaktır.

Yönetilmesi gereken bir nüfus, bulunması gereken hayatta kalanlar, kurtarılması gereken kriyopodlar... Mürettebatınızın bu girişimi başlatan şirkete olan güvenini koruyun, aksi takdirde başarısızlık ve isyanla karşı karşıya kalın. İstasyon içinde, her biri daha fazla nüfusu barındırabilen, yeni işleri destekleyebilen ve Veri Dinleme Sistemi ile mürettebatı izleme fırsatı sağlayan altı sektör açılabilir. İnsanlara umut verecek misin?

DOLOS'un Dünya'nın kaderinden kaçan tek grup olduğunu kim söyledi? Hayatta kalanların diğer cepleriyle karşılaşın, başkalarının başarısızlıklarından ve enkazlarından uzaklaşın… IXION, oyuncuya, nihai varış noktasına, yeni bir yuvaya ulaşmaya yardımcı olan yeni tehditlerin ve fırsatların sunulduğu sürükleyici hikaye bölümlerinde liderlik edecek.

DOLOS, yenilikçi teknolojileri ve bilim adamlarıyla ünlüdür, ancak Tiqqun artık kendini dışlanmış bulur. Hangi kaynakları bulabileceğinizi bulun, sahip olmadığınızı araştırın. Yerleşiminizi sağlamanın yeni yollarını bulun, ihtiyaç duyulanı oluşturmak için yeni binalar inşa edin. Tiqqun istasyonunu değiştirin, iyileştirin, bu macerada ilerleyin.

Uzay tehlikeli bir yerdir. Gövde yarıkları, aşırı yüklenmiş güç kaynakları, elektrik yangınları... Bu riskleri yönetmek, acil durumlarla başa çıkmak, yedek güç çözümleri oluşturmak ve Ekstra Araç Faaliyetini etkinleştirmek size kalmış...

Keşfedilecek yepyeni yıldız haritaları var. Gizli olanı ortaya çıkarmak için sondalar gönderin, kaynakları bulmak için madencilik ve kargo gemileri oluşturun, uzayda bulacağınız sırları ve tehditleri keşfetmek için bilim seferleri görevlendirin. Diğer hayatta kalanlarla karşılaşın ve onları görevinize katın, hedef - hayatta kalın.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewIXION
To Top