Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Imperator: Rome Deluxe Edition

146,02 ₺
SKU
849078
Kudretli krallar, zeki generaller ve tanrı gibi görülen şahıslar, antik Akdeniz tarihine izlerini bıraktı.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Imperator: Rome Deluxe Edition şunları içerir;

 

 • Ana Oyun
 • Helenistik Dünya Esintisi Paketi
 • Dijital Sanat Kitabı
 • Duvar Kağıtları
 • Deluxe Edition özel Paradox Forum Simgesi 
 • Deluxe Edition özel Paradox Forum Avatarı

Helenistik Dünya Esintisi Paketi

Büyük İskender’in imparatorluğu ayrı krallıklara bölünmüş, kendisinin eski general ve görevlileri onun yerine geçmek için çekişme içindedir. Meşhur Batlamyus Mısır’da büyük fatihin bedenini ve Nil’in zenginliklerini tutmaktadır. Soleukus Pers Krallığı’nda gücünü pekiştirmiş, Antigonus ise Anadolu’yu üssü haline getirmiştir. Lisimahos Trakya’da hüküm sürerken, imparatorluğun kalbi Makedonya Kassandros’un ellerine geçmiştir.

Bu eklenti Daidokhlar Savaşı’na yeni ünite modelleri ve oyun içi içerikler dahil olmak üzere yeni bir renk katıyor.


 • 4 Yeni Ordu Modeli: Makedonya, Frigya, Seleukos ve Trakya orduları için özgün ordu tasarımları
 • 4 Yeni Gemi Modeli: Meşhur Helenistik savaş gemilerinin tasvirleri de dahil olmak üzere, Mısır, Makedonya, Frigya ve Seleukos için özgün gemi tasarımları.
 • Haritalara Özel Anıtlar: İskender Mozaiği, Rodos Akropolü, Bergama Akropolü, Ay Khanum Sarayı, İskenderiye Kütüphanesi, Makedon Argead Sarayı.
 • Altı Helenistik Olay: İskender’in Mirasına dair, İskender’in savaşlarının gazileri, Helenistik Kültür’ün Yayılışı, Şehir Atletizm Etkinlikleri ve Ticaret
 • İskender’in Bedeni Olay Zinciri: İskender’in naaşını çalıp adına bir anıt dikmeye çalışın
 • Yeni Etkinlik Eserleri: Eklenen yeni özgün olaylara dair eserler.
 • Yeni Müzik: Helenistik oyuncular için özel olarak bestelenmiş müzik.

Imperator: Rome’da efsanelerin geçtiği yerlerden geçin.

Büyük İskender, Hannibal, Sezar. Onlar ve onlar gibi onlarca adam kıtanın kaderini belirlediler. Kudretli krallar, zeki generaller ve tanrı gibi görülen şahıslar, antik Akdeniz tarihine izlerini bıraktı. Bu deniz etrafında, birbirine yakın bir şekilde bağlı ülkeler azim ve yeteneklerini şiddetli savaşlarda birbirlerine kanıtlamaya çalıştı ve bıraktıkları kültürel ve siyasal miras Batı Medeniyeti olarak adlandırdığımız olgunun içinde ayrılmaz bir bütünün parçası. Fakat böyle olacağı kesin değildi. Imperator: Rome’da tarihin akışını değiştirebilir misiniz?

Imperator: Rome, Paradox Development Studio’nun en yeni büyük strateji oyunu. İskender’in Mirasçılarının İmparatorlukları’nın kurulduğu sallantılı dönemlerden Doğu’da Roma İmparatorluğu’nun kuruluşuna dek Imperator: Rome sizi klasik dönemde imparatorluk kurmanın debdebesini ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunuzu yönetin, ihanetlere karşı gözünüz açık olsun ve tanrılarınıza olan inancınızı koruyun.

Oyunun Özellikleri

Imperator: Rome’un içerdiği özellikler:

Karakter Yönetimi: Zamanla değişen çeşitli özellik ve yeteneklere sahip karakterlerin olduğu yaşayan bir dünya. Ülkenize liderlik edecek, eyaletlerinizi yönetecek, ordu ve donanmalarınızı komuta edecekler. Ayrıca yeni ve daha insansı karakter çizimlerini de sunuyoruz.

Farklı Topluluklar: Her biri kendisine ait kültür ve dinleri ile, vatandaşlar, hürler, kabile mensupları ve köleler. Ordunuzu, kasanızı yahut kolonilerinizi dolduruyor olacaklar, gözünüz onların mutluluğunda olsun, zira başarınız onların tatmin durumuna bağlı.

Savaş Taktikleri: Düşmanınızın stratejisine karşı bir hamle yapabilmek için savaşa olan yaklaşımınızı belirleyin.

Askeri Gelenekler: Her kültürün kendine özgün bir savaşma tarzı var. Romalılar ve Keltlerin kendilerine göre seçenekleri mevcut. Özgün bonusların, yeteneklerin ve ünitelerin kilidini açın.

Farklı Yönetim Biçimleri: Cumhuriyette meclisinizi yönetin, monarşide sarayınıza hâkim olun, ve kabile sisteminde klanlara hesap verin.

Barbarlar ve İsyanlar: Göçebe barbarlar en güzide topraklarınızı yağmalayabilir veya oralara yerleşebilirlerken, sadakati kalmamış yönetici ya da generaller ordularını da yanlarına alıp size ihanet edebilir!

Ticaret: Metalar anavatanlarına bonuslar kazandırır. Yerel bölgede güç kazanmak için stok mu yapacaksınız yoksa artan malları zenginliği yaymak için satacak mısınız?

Eyalet İyileştirmeleri: Binalar, yollar ve mevziler inşa ederek krallığınızı daha güçlü ve daha zengin kılın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewImperator: Rome Deluxe Edition
To Top