Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Imp of the Sun

32,00 ₺
SKU
866177
Imp of the Sun, And dağlarının ışıltılı zirvelerinden, sık Amazon ormanlarına kadar uzanan, Peru'ya özgü büyüleyici bir dünyada geçen, 2 boyutlu bir aksiyon platform oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Imp of the Sun, And dağlarının ışıltılı zirvelerinden, sık Amazon ormanlarına kadar uzanan, Peru'ya özgü büyüleyici bir dünyada geçen, hızlı tempolu, savaşı ve keşfi harmanlayan, çizgisel olmayan 2 boyutlu bir aksiyon platform oyunudur.

Güneş'in son kıvılcımından yaratılan afacan yaratık Nin ile Dört Korucu'yu yenmek ve Güneş'in gücünü geri getirmek için gönderildiği macerada, tüm dünya karanlığa gömülmeden önce Sonsuz Tutulma'yı bitir.

Ebedi Tutulmayı Sonlandır

Yüzyıllar önce Dört Muhafız tarafından çalınan ve İmparatorluğun uzak köşelerinde saklanan hayat, Güneş'in gücü olmadan devam edemez. Ölmek üzere olan kıvılcımı ile Güneş, Nin'i yaratır ve onu ışığı geri getirmesi ve İmparatorluğun dengesini yeniden kurması için bir maceraya gönderir.

İç Ateşinizi Kullanın

Güneşin bir yaratığı olarak, alevinin gücü parmaklarınızın ucunda. Akışkan hareket ve kombo tabanlı dövüş için inşa edilmiş modern oyunda becerilerinizi geliştirin ve Four Keepers'ı yenmek için Sun's Empire'da maceraya atılırken daha güçlü olmak için yeni yetenekler keşfedin.

Keşfet, Topla ve Öğren

Atalarımız tarihlerini 'Quipus' olarak bilinen eserler aracılığıyla kaydetmiştir. Ebedi Tutulma'nın arkasındaki hikayeyi ortaya çıkarmak için Quipus'u toplayın ve And kültürlerinden gerçek kalıntılara dayanan benzersiz gizli eşyaları bulun. Sun's Empire'ı keşfedin ve seçtiğiniz herhangi bir sırayla benzersiz, cezalandırıcı patronları alt edin; her birinin kendi karmaşık mekaniği ve arka planı var.

Çarpıcı Peru'dan İlham Alan Bir Dünya

And dağlarının parlak zirvelerinden ve yoğun Amazon ormanlarından, kuru, kabaran çöllere ve yeraltı dünyasının karanlık derinliklerine kadar İmparatorluğun dört köşesini keşfedin. Her toprak ve yaratık, bir zamanlar Peru'da dolaşan ve yöneten medeniyetleri kutlayarak, sevgiyle elle çizilmiş ve ayrıntılarla işlenmiştir.

Ana Özellikler

Akıcı hareket ve kombo tabanlı dövüş için geliştirilmiş modern oyun.

And kültürünün gerçek dünyadaki kalıntılarından ilham alan benzersiz Peru esintili sanat tarzı ve film müziği.

Her biri kendi karmaşık mekaniği ve arka planı ile seçtiğiniz herhangi bir sırayla beş benzersiz ve cezalandırıcı patronu deneyimleyin.

Oyuncular İmp'i ve gücünü nasıl daha iyi kontrol edeceklerini ve ortamlarda nasıl dolaşacaklarını öğrenirken güçlenmeye devam edin.

Imp of the Sun, oynanmak ve daha sonra yeniden oynanmak için yapılmıştır, oyuncular yolculuk boyunca kısayollar bile bulabilirler.

İmp tarafından keşfedilene kadar tüm alanların tamamen karanlıkta olduğu karanlık bir krallıkta gerçek bir deneyim için Eclipse Mode'u oynayın.

NOT : Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewImp of the Sun
To Top