Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Hegemony Rome: The Rise of Caesar

25,00 ₺
SKU
777900
Hegemony Rome: The Rise of Caesar sizi Julius Caesar'ın barbar ordularına boyun eğdirmek için on yıl süren bir savaş verdiği antik Galya'nın ovalarına ve ormanlarına götürür.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hegemony Rome: The Rise of Caesar sizi Julius Caesar'ın barbar ordularına boyun eğdirmek için on yıl süren bir savaş verdiği antik Galya'nın ovalarına ve ormanlarına götürür.

Hegemonya Rome sizi daha önce hiçbir gerçek zamanlı strateji oyununda olmadığı gibi tarihin içine çekecek ve sizi değişen mevsimlere ve hızla değişen askeri duruma yakından dikkat etmeye zorlayacak. Akdeniz kıyılarından Britanya Adaları'na uzanan epik bir haritada açılan oyun, sizi imparatorluğunuzun büyük stratejik görünümünden istediğiniz zaman savaş alanına sorunsuz bir şekilde götürüyor.

Hegemony Rome: The Rise of Caesar, ordularınızı yönetirken ve düşmanlarınızı MÖ 1. yüzyıl savaşının güzel bir şekilde çizilmiş simülasyonunda manipüle ederken geçmişi canlandırır. Tüm Galya'yı, Senato ve Roma Halkının yönetimi altına alın. Ya da Galya kabilelerini genişletilmiş sandbox modunda birleştirin ve Roma egemenliği tehdidini sonsuza kadar ortadan kaldırın.

Özellikler 

Doğrudan Sezar'ın elinden - Commentarii de Bello Gallico'da yazdığı gibi Jül Sezar'ın fetihlerini takip eden dört senaryo vardır. Ren Nehri'ne körü kurun, Britanya'yı istila edin ve 100'den fazla hedefte Galyalıları fethedin.

Tamamen yeni harita - Akdeniz kıyılarından Britannia kıyılarına kadar bir milyon kilometrekareden fazla alanı keşfedin. 

Geliştirilmiş grafik motoru - Hegemony Rome, önceki bölümlere göre 10 kat daha fazla arazi ayrıntısını destekler ve keşfedilecek çeşitli ve sürükleyici bir manzara sunar. 

Bir imparatorluk inşa edin - İnşaat sistemi, oyuncuların barbar krallıkları üzerindeki Roma kontrolünü sağlamlaştırmak için harita üzerindeki binlerce alanda kaleler, duvarlar ve köprüler inşa etmelerine olanak tanır.

Lejyonlarınızı tanıtın - Oyuncular subayları, birimlerinin becerilerini artırmak için eğitebilir, valiler atayabilir ve şehirlerini genişletmek ve iyileştirmek için binalar inşa edebilir. 

Düşmanlarınızı aç bırakın - Tedarik kampları ve lojistik sistemi, kuşatmaları ve ikmal hatlarını her zamankinden daha sezgisel ve daha önemli hale getirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHegemony Rome: The Rise of Caesar
To Top