Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Felix The Reaper

40,00 ₺
SKU
856484
Felix The Reaper zorlu bir tek oyunculu bulmaca oyunudur. Görevi insanların ölmesini sağlamak olan Felix rolünü üstleniyorsunuz. Bunu yapmak için, Felix gölgelerde çalışmalı ve inancını yeniden düzenlemeli, böylece ölüm her zaman nihai sonuçtur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Oyun özünde, Felix'in gölgelerle kaplı hedeflerini güvenli bir şekilde belirleyebilmesi için gölgeleri manipüle etmekle ilgilidir. Çekirdek oyun, içinden geçen bir Hitman Go'ish, Monument Valley'ing ve Sokoban benzeri basitliğe sahiptir.

Felix The Reaper oyununda başarılı bir Orakçı olmak için öğrenmeniz gereken üç kural vardır:

Kural 1: Gölgelere sadık kalın
Her seviye ızgara tabanlı bir platformda belirlenir. Izgaranın kareleri ya aydınlatılmış ya da gölgede ve Felix işini gölgelerde yapmak zorunda.

 

Kural #2: Gölgeleri kontrol edin
Felix, güneşi döndürme ve nesneleri hareket ettirme, hedefine ulaşması için yeni yollar oluşturma yeteneğine sahiptir.

 

Kural #3: İnsanların ölmesini sağlayın
Her seviyenin nihai hedefi, hedeflerinizi belirlemek ve onları yaratıcılarına ulaştırmaktır.

 

Bu çekirdek oyun deneyimine ekstra bir şeyler eklemek için onu hikaye anlatımı, ölüm, dans, sanat tarihi, aşk ve komedinin derin katmanlarına sardık. Bu şekilde sağlıklı bir hikaye dünyasının tadını çıkarırken, beyninizi Ölüm hakkında karmaşık, düz ileri gölge bulmacalar üzerinde kaynatırsınız.

Felix The Reaper Özellikleri

  • Zorlu tek oyunculu bulmaca oyunu.
  • The Reaper olarak işi üstlenin ve insanların ölmesini sağlayın.
  • Gölgelerde kalmaya özen gösterin. Işık yaşamın alanıdır. İyi değil.
  • Hedefinize ulaşmak için gölgeleri kontrol edin.
  • Tehlikeli aşk ve tuhaf karakterlerin çerçeveli anlatımının keyfini çıkarın.
  • 10'dan fazla bağımsız müzik sanatçısından orijinal bir film müziği eşliğinde Felix ile dans edin.
  • Ekstra bir meydan okuma için zaman denemelerinin ve zorlu seviyelerin kilidini açın.

 


Felix The Reaper, Ölüm'ün genişleyen, mizahi ve grotesk sanat tarihine duyduğu hayranlıktan doğdu. The Dance of Death veya Danse Macabre ve Death And Maiden dahil olmak üzere, Ölümün kültürel kimliğinde birçok tema ortaya çıktı. Felix The Reaper'da bu iki temayı bir nevi bir araya getirdik.

Karakterin kendisi ve etrafındaki dünya için ilham daha çeşitliydi: Eski TV programı The Twilight Zone e'den, Bruegel ve Bosch gibi ortaçağ ressamlarından ve Adventure Time ve Hayao Miyazaki'nin çizgi film karakterlerinden ipuçları aldık.

Felix The Reaper için bir diğer önemli ilham kaynağı, yapımdaki inanılmaz sanatsal işbirlikçileriydi. Dansçılar, uzun bir müzik sanatçıları listesi ve tarih bilginleriyle çalıştık.

Dans
Birkaç dansçı oyunun yapımına katkıda bulundu ve sonunda Gunilla Lind ve Raphaël Ferdinand Eder-Kastling oyunda sona eren son hareketleri doğaçlama yaptılar.

Gunilla, Felix için dans hareketi yapıyor:

Ve işte Raphael başka bir şey yapıyor:


Müzik
Elbette, dans eden bir kahramanın olduğu bir oyun harika bir müziğe ihtiyaç duyar - başka neden dans etsin ki? Oyunu, müzik sanatçılarının kendileri olmalarını sağlayacak şekilde tasarladık. Onlardan istediğimiz gibi olmalarını istemek yerine, kişisel sanatsal ifadeleriyle oyuna eklemelerini istedik. Bu, çeşitli ve garip bir müzik kombinasyonu için yaptı. Ancak oyun stresli olmayan bir bilinmez olduğundan, oynarken tuhaflığı takdir etmek ve tadını çıkarmak için gerçekten zamanınız var.

Sanat Tarihi
Oyunun kendisi için fikir sanat tarihinden kaynaklanmaktadır. Aslında The Danse Macabre ve Death ve The Maiden'ı temel alarak başladık ve sonra kendimize sorduk: Bununla ilgili nasıl bir oyun yapabiliriz? Sonunda ve birkaç farklı prototip aracılığıyla buraya geldik.

Prodüksiyonun yanı sıra bir tarih bilgini, üzerinde çalıştığı bir kitap taslağı için 10 asırdan fazla Ölümün sanat tarihine dalıyordu ve ne zaman ilginç bir şeye rastlasa bize anlatıyordu ve biz de onu oyuna sokmaya çalıştık. eğer uygunsa. Oyunda bu tarihçi Søren Hein Rasmussen'in yazdığı beş farklı makale var; ilerledikçe bunların kilidini açabilirsiniz.

 

Felix The Reaper, Windows ve Mac için Steam aracılığıyla sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFelix The Reaper
To Top