Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Fantasy Wars

Özel Fiyat 2,00 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
SKU
790944
Fantasy Wars fantezi dünyasında geçen sıra tabanlı bir strateji oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hem klasik strateji oyununu hem de sofistike 3D grafikleri bir araya getiren oyuncular, daha önce hiç olmadığı kadar destansı savaşlar yaşayabilir.

İnsan krallıklarının, Ork klanlarının, Cücelerin kalelerinin ve Elf ormanlarının fantastik dünyasında yer alan oyuncu, bir savaş ve efsane dünyasına itilir. Bir Ork veya Goblin patronu, İnsan ordusunun bir kaptanı veya Elf ordusunun seçkin güçlerine liderlik edin.

Kale kuşatmalarına ve köy savunmasına, saldırı ve keşif operasyonlarına ve hızlı baskınlara katılın. Muzaffer olmak için, birliklerin miktarı ve deneyiminin her zaman kilit faktör olmadığını unutmayın, farklı türdeki birimler arasında işbirliğini organize edin ve stratejik üstünlük elde etmek için manzarayı kullanın.

Oyun üç hikaye bağlantılı kampanyadan oluşuyor. Her birinde oyuncular bir ordu toplamak, birimleri yükseltmek, sihirli eserler bulmak ve büyüleri incelemek zorunda kalacaklar.

Oyuncuları içine çekmek için destansı bir hikaye hazırlandı. Zalim şamanlar tarafından kışkırtılan büyük Ork şefi ve fatih Ugraum, İnsanların ülkesini istila etmek için büyük bir kalabalık toplar.

Sadece küçük ama deneyimli bir general Pfeil ordusu, güçlü düşmana karşı savaşabilir. Ancak, bu yüzleşmedeki taraflar, bunların hepsinin karanlık güçlerin şeytani planının bir parçası olduğunu bilmiyor.

Fantasy Wars Özellikleri:

  • Tam 3D olarak savaş alanları ve çevresi
  • Çeşitli taktik fırsatlar
  • Oyun sırasında gelişen canlı karakterler
  • 70'den fazla birlik ve 9 çeşit ordu
  • Gelişmiş ordu yükseltme sistemi
  • Orijinal hikaye
  • Çok oyunculu mod (LAN, İnternet, Hotseat)

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFantasy Wars
To Top