Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Evoland Legendary Edition

200,73 ₺
SKU
849041
Evoland Legendary Edition, oyun boyunca ilerledikçe grafik stilleri ve oynanışları ile size iki harika ve benzersiz RPG sunuyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Evoland Legendary Edition, oyun boyunca ilerledikçe grafik stilleri ve oynanışları ile size iki harika ve benzersiz RPG sunuyor!

Evoland, oyunda ilerledikçe yeni oyun sistemleri, teknolojiler ve grafik geliştirmelerin kilidini açacağınız, aksiyon / macera oyunlarının tarihi boyunca bir yolculuktur. RPG video oyun kültüründe iz bırakan birçok kült seriden ilham alan Evoland monogramdan 3d grafiklere, aktif zaman savaşlarından gerçek zamanlı patron dövüşlerine ve birçok klasik oyuna atıfta bulunuyor.

Evoland 2'nin grafik stili, zaman içinde seyahat ettikçe değişir ve oynanışı maceranın seyri boyunca gelişir. Gerçek bir RPG. Zaman yolculuğuna dayanan derin bir senaryo ile,  farklı zamanlardan geçmeniz ve hatta dünya tarihinin akışını değiştirmeniz gerekecek. Ancak eylemlerinizin sonuçlarının işleri eskisinden daha kötü hale getirmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz?

Not: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewEvoland Legendary Edition
To Top