Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Empathy: Path of Whispers

76,32 ₺
SKU
823952
İnsanların yok olduğu ve hatıralarının sessizlik içinde yankılandığı bu yerde ne olmuş? Duyguların fiziksel şekilde var olduğu, havada asılı durduğu ve birilerinin onlara ulaşmasını beklediği bu yerde.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Işık nedeniyle gözlerinizi kırpıştırıyor, yıkılmış, neredeyse ölmüş gibi görünen bir dünyaya adım atıyorsunuz… Yine de zihninizin gerilerinde hafif bir şekilde attığını hissettiğiniz bir nabız var. İnsanların yok olduğu ve hatıralarının sessizlik içinde yankılandığı bu yerde ne olmuş? Duyguların fiziksel şekilde var olduğu, havada asılı durduğu ve birilerinin onlara ulaşmasını beklediği bu yerde…

Empathy: Path of Whispers birinci şahıs kamerasından oynanan, hikâya anlatımına ve keşfe odaklanan bir aksiyon-adventure oyunu. Oyuncular kendilerini duygu ve hatıralardan oluşan ve bu duygu ve hatıraların manipüle edilebilip keşfedilebildiği sürreal bir dünyada buluyorlar. Bu kayıp hatırala yıkılmakta olan dünyayı eski haline getirmek, gizemli geçmişini öğrenmek ve yaklaşan kıyameti durdurmak konusunda anahtar görevi görüyorlar. Yenilikçi anlatım mekanikleriyle oyun, oyuncuyu keşfetmeye ve keşfettikçe bu tuhaf dünyayı anlamaya çalışmaya yönlendiriyor.


Öne çıkan özellikler


  • Etrafınızdaki dünyayı değiştirmek, bulmacaları çözmek ve yeni bölgelere erişmek için diğer insanların hatıralarını keşfedin.

 

  • Tuhaf bir dünyada yol alın ve bu sessiz kıyameti neyin tetiklediğini bulun.

 

  • Siz keşifler yaptıkça gelişen ve çetrefilleşen anlatımı takip edin.

 

  • Hikâyeyi çok sayıda birinci şahıs perspektifinden deneyimleyin ve parçaları bir araya getirmek için zekânızı kullanın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewEmpathy: Path of Whispers
To Top