Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dying Light - The Bozak Horde (DLC)

Özel Fiyat 11,72 ₺ Normal fiyat 17,49 ₺
SKU
853372
İster tek kişi, ister co-op oynayabileceğiniz, yeteneklerinizi sonuna kadar zorlayacak yepyeni bir bölge Dying Light - The Bozak Horde sizi bekliyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 5,77 ₺

Bozak kimdir? Tek kişi veya co-op oynanabilen yeni oyun modunda zorlu sınavınızı geçin ve karantina bölgesindeki testleri organize eden kişi hakkında daha fazla şey öğrenin. Bozek Horede paketinde Bozak isimli fazlasıyla sorunlu psikopat tarafından Harran stadyumuna davet ediliyorsunuz.

Ancak bu yerden sağ çıkabilmek için Bozak’ın marazlı güruhlarıyla yüzleşmeli ve verdiği zorlu görevleri yerine getirmelisiniz. Daveti kabul edin, Bozak’ı kendi oyununda mağlup edin ve Harran stadyumunun şampiyonu olun.

Yepyeni bir bölge: Daha önce ulaşılabilir olmayan bölge artık kapılarını açıyor. Sektör 0’ın kalbini, salgının başladığı Harran Stadyumu’nu keşfedin ve hastalıktan doğmuş sadist psikopatla yüzleşin.

Yepyeni bir oyun modu: İster kendi başınızla ister arkadaşlarınızla beraber, Bozak’ın oyununu en yüksek skorla tamamlayın. Yeni liderlik tabloları sayesinde artık diğerleriyle yarışabilir ve dünyadaki en iyi Dying Light oyuncusu olmak için mücadele edebilirsiniz.

Son derece rekabetçi: Sizi kan ter içinde bırakacak sadistik testlerde parkur ve çatışma yeteneklerinizi sınayın. Dying Light’ın en üst düzey co-op tecrübesi için arkadaşlarınızı oyununuza davet edin. Sonuna kadar hayatta kalabilecek misiniz?

Yeni oyun sonu silahı: Güruhu alt edin ve Bozak Yayı’na erişim sağlayın. Ek testleri geçerek elektrik, ateş ve patçayıcı oklar elde ederek başarı şansınızı yükseltin.

Not: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Dying Light ana oyununun Steam kütüphanenizde bulunması gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDying Light - The Bozak Horde (DLC)
To Top