Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dungeons 2

32,00 ₺
SKU
792473
Yeraltı ordunuzu kurun ve zavallı insanları doğduklarına pişman edin! Dungeons 2 özlenen zindan kurma simülasyon/stratejisi!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Zindan Efendisi geri döndü ve bu kez çok ciddi! Dungeons 2’de Zindan Efendisi olarak yeraltı dünyasının tüm köşelerinden korkunç canavarlar toplayın ve şeytani intikam planlarınızı uygulayın.

Ancak yeraltı dünyasını ele geçirmek yetmez, bu kez Zindan Efendisi hükümdarlığını zavallı insanların topraklarına da genişletiyor ve yerüstünü de ele geçirmeye çalışıyor!

Kudretli Zindan Efendisi’nin kontrolünü elinize alın ve kendilerine has korkutucu zindanlardan bir ağ oluşturun, tüyler ürperten yaratıklardan bir ordu kurun ve iki yeni fraksiyonu yönetin.

Kendini beğenmiş kahramanlara karşı krallığınızı savunmaya hazır olun. Toprağın üstüne çıkın ve insan şehirlerine savaş açın. ‘Hand of Terror’ü kullanarak birimlerinizi direkt olarak kontrol edin. Emirler yağdırın ve hatta uyum sağlamayanlara sağlam bir tokat atarak düzene girmelerini sağlayın.

Geniş senaryo modu ilk Dungeons’ın bu kadar sevilmesini sağlayan; çeşitli fantezi kitap, film ve dizsine sayısız göndermelerle dolu karanlık mizahın çok daha fazlasına sahip. Ek olarak dört kişiye kadar oynanabilen LAN ya da online multiplayer modlarda diğer Zindan Efendilerine karşı gücünüzü sınayabilmeniz de mümkün.


Dungeons 2 özellikleri

  • 2 oynanabilir fraksiyona, 26 farklı yaratığa, çeşitli stillerdeki kahramanlara ve oyun modlarına sahip heyecan dolu tek kişilik bir senaryoya sahip Dungeons 2 beklediğiniz zindan yönetim simülasyonu.

 

  • Dungeons 2 kendine has iki oynanış sunuyor. Yeraltında bir zindan yönetim simülasyonu ve yerüstünde taktiksel bir gerçek zamanlı strateji.

 

  • ‘Hand of Terror’ sayesinde askerlerinizi her zaman kontrol atlında tutabilir ve net komutlar verebilirsiniz.

 

  • Yeraltının karanlığını arkanızda bırakın ve yerüstündeki güzel insan şehirlerini birer harabeye dönüştürün.

 

  • LAN ya da internetten oynayabileceğiniz, 4 kişiye kadar çıkabilen multiplayer modlar.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDungeons 2
To Top