Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Death end re;Quest

130,44 ₺
SKU
852195
Death end re;Quest klasik sıra tabanlı RYO türünü baş aşağı çeviriyor. Oyun dünyasının RYO eylemi ile gerçek dünyanın görsel roman bölümleri arasında geçiş yapın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bir video oyunu programcısı olan Arata Mizunashi, yaklaşık bir yıl önce kaybolan bir arkadaşı olan Shina Ninomiya tarafından gönderilen bir e-postadan bir bildirim aldı. Birlikte nefes kesici, en gelişmiş teknolojiyle desteklenen sürükleyici bir sanal dünya olan World Odyssey’yi (W.O.D.) oluşturmak için çalıştılar. Shina'nın aniden ortadan kaybolması, üretimi hızlıca durdurdu. Arata, Shina Ninomiya'nın her zaman “W.O.D.” içine sıkışıp kaldığını şaşırtıcı bir şekilde açığa vuruyor. Arata, aceleyle terkedilmiş projesini takip eden kod satırlarına geri döndüğünde, oyununun şimdi böcek istilasına mahrum kaldığını ve Shina'nın tek aktif oyuncusu olduğunu fark eder.

Özellikler

İnancın Ötesinde: Gerçek mi, Kurgu mu? - Oyuncuların World Odyssey'in gizemli iç çalışmalarını çözmek için gerçek dünya görünümünde incelemeleri gerekecek ve parıldayan canavarlara karşı savaşmak için oyun içi görünüm moduna geçmeleri gerekeceği için gerçeklik ve oyun içi modlar arasında atlayın. Akıllıca seçenekleri seçin, kararınız oyunun sonunu değiştirebilir!

Sıra Tabanlı RYO'ları Baş Aşağı Döndü - Bu sıra tabanlı komuta savaş sisteminde, özgürce dolaşabilir ve korkunç canavarlarla kapışabilirsiniz. Savaş sırasında, oyuncular oyunun tarzını birinci şahıs nişancıdan dövüş oyununa bile değiştirebilir!

Beyaz Tavşanı Takip Edin ve Böcek İstilasına Uğrayan Bir Dünyayı Keşfedin - Bu aşırı gerçekçi oyun dünyasında, oyuncular Shina'nın virüslü patronlarla ve büyüleyici ortamlarla dolu bir oyun evreninden kaçmasına yardım etmeli!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Yetişkin içerik açıklaması; Bu oyun; Kan, Şiddet, Kısmi Çıplaklık, Argo Kullanımı da dahil olmak üzere, her yaş için uygun olmayabilecek içerikler barındırır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDeath end re;Quest
To Top