Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today

20,00 ₺
SKU
792932
Sadece karanlık vardı. Ve sonra ışık geldi. Ama Michael'ın kim olduğu ve dünyaya ne olduğunu anlaması için yeterli değildi bu ışık.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sadece karanlık vardı. Ve sonra ışık geldi…
Ama Michael'ın kim olduğu ve dünyaya ne olduğunu anlaması için yeterli değildi bu ışık. Büyük Dalga, Çürümüşler… sadece anlamsız kelimeler dolanıyordu karmakarışık zihninde. Michael'a bu çürüyen gerçeklikle, yok olan bu evrenle yüzleşmesi için yardım etmelisin.
Gittikçe daha hastalıklı hale gelen ve yok olan bu dünya ile yüzleş. Geçmişin, şu anın ve geleceğin olmadığı gerçeğiyle yüzleş. Gittikçe yaklaşan “ölüm anı” ile yüzleş. Ve acele etsen iyi olur. Ya zaman tükenirse... O zaman ne yapacaksın?

Korkunç bir salgın tüm insanları çürümüş yaratıklara çeviriyor. Doğa üstü zihinsel güçler veren bir hastalık... ama aynı zamanda insanları korkunç bir ölüme sürüklüyor.
Hastalığın kökeni Büyük Dalga gibi görünüyor. Anlaşılamayan bir doğal felaket zinciri, tüm enerji kaynaklarını ve iletişim sistemini yok etti. Dünyada ordu gibi bir şey tarafından kontrol edilen acımasız bir kaos hüküm sürmeye başladı.
Geçmişi olmayan, kendini arayan ve dünyayı yok olmanın eşiğine getiren bu olayları çözmeye çalışan Michael'a yardım etmek zorundasın. Çünkü, eğer Michael acele etmezse gittikçe yaklaşan ölüm anından kaçamayacak... zaman tükeniyor.

Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today, distopyatik göndermelerle yazılmış bir senaryoya sahip iki boyutlu bir nokta ve tıklama macera oyunudur. Oyun, bir yönüyle klasik macera oyunlarını (The Secret of Monkey Island, Broken Sword, Day of the Tentacle...) andırmasına rağmen “I have no mouth and I must scream” ya da “Sanitarium” gibi oyunlardan daha olgun bir temaya sahip.

TEMEL ÖZELLİKLER

  • Daha olgun bir tema ile birleştirilmiş klasik macera oyunu
  • Orijinal ve ekspresyonist bir stile sahip iki boyutlu grafik özelliği
  • Yer ve zaman çarpıklıkları, distopyatik bir atmosfer... ve karanlık, kanlı mekanlar
  • Bağımsız rock grubu olan band Kovalski'nin yaptığı oyun müzikleri
  • “Guybrush, Mad Max ve 12 Monkeys biraraya geliyor”

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDead Synchronicity: Tomorrow Comes Today
To Top