Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dark Rose Valkyrie

1.248,65 ₺
SKU
843220
İnsanlığı, Dark Rose Valkyrie'deki Japonya'nın gizli askeri ajansının (ACID) yeni lideri olarak Chimera Virüsü'nden koruyun.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Dizi senaryosu yazarı Takumi Miyajima'nın Tales ve dizi karakter tasarımcısı Kosuke Fujishima'nın Tales yeteneklerine sahip olan bu JRPG, gizemli Chimera tarafından dönüştürülen düşmanlardan insanlığı savunmak için sizi ACID (Anti-Chimera Interception Division) olarak bilinen seçkin bir askeri güce götürmek için atadı.

Virüs! Takım arkadaşlarınızla birlikte gerçek zamanlı bir savaş sisteminde savaşın - ama korumanızı hayal kırıklığına uğratmayın. Çok geç olmadan virüsün bulaştığı haini ortaya çıkarmak için müttefiklerini araştır!

Karakterler savaş ortasında daha güçlü bölünmüş kişiliklerine dönüşebilir, ancak stratejik olabilirler - çok fazla dönüşüm Yorgunluğa yol açacaktır!

Her karakter için silahları ve saldırı kombinasyonlarını özelleştirin ve Riot Kombinasyonları, Eşzamanlı Saldırılar ve daha fazlasıyla daha fazla hasar verin!

Seçimlerinize bağlı olarak, bir ekip üyesi size ihanet edecektir. Görsel-roman tarzı sorgulama sıralarında haini bulun ve oyunun sonunu değiştirin!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDark Rose Valkyrie
To Top