Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Crookz - The Big Heist

18,50 ₺
SKU
797933
Crookz - The Big Heist, eğlenceli ve canlı bir atmosfere sahip, 1970'lerin funky'sinde belirlenen bir taktik strateji oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Crookz - The Big Heist oyununda 1970’li yıllar; Funk dönemi, alevlenen kot pantolon ve Cumartesi gecesi diskosu.

Çatlak uzman hırsızlar ekibi, Grand Larceny'yi, zengin evlerine girmek ve en güzel mücevherleri çalmak için pek çok yeteneğini kullanarak, hepsi hedonistik yaşam tarzlarını finanse etmek için bir sanat formuna dönüştürür.

 

Bu, Venedik'te “Luna Stone” olarak bilinen ünlü bir mücevherin yer aldığı kazançlı bir müze soygununun ihanete uğraması ve takımın parçalanmasına kadardır. Beş yıl sonra geri kalan çete üyeleri, hain eski yoldaşlarına karşı intikam almak için bir komployla yeniden bir araya geldiler - ama doğal olarak planları da en vahşi hayallerinin ötesinde onları zengin edecek ...

Şık soyguncuları ve soygunları planlayarak hırsızlık sanatını gösterin; saptamayı önlemek için casusluk ve hızlıca düşünmeyi kullanmak. İşinizden önce ekibinizi birleştirip düzenleyerek ve en iyi şekilde planlama yaparak başarılı bir strateji uygulayın.

Crookz - The Big Heist Özellikleri

  • Farklı ve heyecan verici Tek oyunculu hikaye modu.
  • Renkli ve şık bir 70'lerin ayarında 18 geniş görev.
  • En fazla altı karakterden oluşan hırsız çetenizi özelleştirin. Güçlü Bruiser iyi bir baltalı adam yapar, ancak Lockpicker ince dokunuşlardan sorumludur.
  • Ekibinizi her türlü ayrıntılı aletle donatın: kamera sinyali bozucuları, kloroform veya patlayıcılar gibi.
  • Yeni soygunların kilidini açarak ve diğer oyunculara karşı en yüksek puanları almak için yarışarak becerilerinizi zorlu koşullarda test edin.
  • Eşsiz oyun derin düşünmeyi derinlemesine stratejiyle birleştiriyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCrookz - The Big Heist
To Top