Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Core Keeper - Early Access

22,00 ₺
SKU
866457
1-8 oyuncu için bir madencilik sandbox macerası olan Core Keeper ilesonsuz bir yaratık, kalıntı ve kaynak mağarasını keşfedin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

1-8 oyuncu için bir madencilik sandbox macerası olan Core Keeper ilesonsuz bir yaratık, kalıntı ve kaynak mağarasını keşfedin.

Kadim Çekirdeğin gizemini çözmek için kazın, inşa edin, savaşın, zanaat yapın ve çiftlik yapın.

Gizemli bir kalıntıya doğru çekilen, eski yaratıklar, kaynaklar ve biblolar mağarasında uyanan bir kaşifsiniz.

Üssünüzü inşa etmek, yeni ekipman üretmek, hayatta kalmak ve Çekirdeği güçlendirmek için kalıntıları ve kaynakları çıkarın. 1-8 oyuncu için bir madencilik sandbox macerasında dev canavarları alt edin, gizli sırları keşfedin, ekinleri toplayın, yeni tarifler pişirin ve usule göre oluşturulmuş bir yeraltı dünyasını keşfedin.

Sonsuz kaynaklardan oluşan geniş bir yeraltı mağarasını keşfedin. Maden cevherleri, gizli kristaller, fosiller ve biblolar keşfedin ve usule göre oluşturulmuş bir yeraltı dünyasında hayatta kalın.

Yaşayan biyomlara dalın ve geniş bir yeraltı sisteminde yaratıklarla savaşın. Etrafınızdaki karanlık dünyayı araştırın ve yeraltının devleriyle karşılaşın. Onları yenin ve Çekirdeğin gizemini ortaya çıkarmak için zafer ganimetlerini alın.

Karakterinizi özelleştirin ve mağaralarda daha fazla ilerlemek için yeni eşyalar, zırhlar ve ekipmanlar üretin. Duvarları ve kaynakları mayınlamak için bir kazma yapın, yeraltı göllerini geçmek için köprüler inşa edin ve her zaman var olan derin karanlığı aydınlatmak için meşaleler yakın.

Maceralarınız sırasında bulunan tohumları ekerek mahsullerinizi çeşitli bitkiler yetiştirmeye yönlendirin. Mükemmel balık tutma yerini bulun ve çok sayıda benzersiz balık yakalayın.

Tek başına hayatta kal veya 7 oyuncuya kadar çevrimiçi oyna. Kaynakları çıkarmak, savaşmak, çiftlik yapmak, zanaat yapmak ve hayatta kalmak için üyelerle birlikte çalışın. Kendinizi içinde bulduğunuz asi manzarayı ehlileştirmeye çalışan kaşif arkadaşlarınıza yardımcı olmak için rolünüzde uzmanlaşın.

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCore Keeper - Early Access
To Top