Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Colonial Conquest

Özel Fiyat 71,85 ₺ Normal fiyat 358,91 ₺
SKU
796244
1800'lerin sonu 1900'lerin başında dünyanın 6 büyük gücünden birine hükmedin ve dünyanın dominant gücü olmak için mücadele edin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Colonial Conquest 1800’lerin sonu ve 1900’lerin başındaki Victoria Dönemi’nin savaşları üzerine kurulu bir fetih simülasyonu. Oyundaki hedef dünyanın dominant gücü haline gelmek. Oyuncular o dönemin altı büyük gücünden biri olarak oynayabilmekte: Büyük Britanya, Almanya, Fransa, ABD, Japonya ve Rusya.

Büyük savaşların olduğu o döneme dönün ve günümüz dünyasını şekillendirecek büyük güçlerin birisine hükmedin. Ulusunuzu askeri ve ekonomik olarak güçlendirin. Kurnazca hareket ederek gizli operasyonlar düzenleyin. İlk global savaş patlak vermeden önce son iyi günlerini yaşayan Avrupa hegemonyalarıyla mücadele edin. İki yükselen dev; Amerika Birleşik Devletleri veya Japonya İmparatorluğu olarak oynayın veya Avrupa’daki ana güçlerden birini seçerek onları püskürtün. Yapay zekâya veya diğer oyunculara karşı hâkimiyet mücadelesi verin.


Öne çıkan özellikler

  • En fazla zafer puanını (VP) kazanarak veya belli bir VP sınırına ilk ulaşan olarak zafer elde edin. Bunu yapmak için dünyadaki bölgeleri ele geçirmeli ve düşmanlarınızı savaşta yenmelisiniz.

 

  • Dünya ele geçirilebilecek 130 bölgeye sahip. Bölgelerin değişen gelirleri ve VP değerleri bulunuyor ve bu değerler orası fethedilmeden veya ajan gönderilmeden bilinemiyor. Büyük güçlerin elinde bulunmayan her bölgede genellikle oraya sahip ve orayı savunan küçük bir ülke bulunuyor.

 

  • Her büyük ulus bir insan oyuncu veya bilgisayar tarafından kontrol ediliyor veya tarafsız ilan edilerek küçük bir ülke olarak işlev görüyor.

 

  • Aynı bilgisayardan multiplayer oynamak mümkün ve her oyuncunun 4 dakikalık sınırı var.

 

  • Her tur bir mevsim anlamına geliyor.

 

  • Oyun zafer şartları yerine getirilene kadar devam ediyor.

 

  • Oyunda üç senaryo mevcut: birisi 1880’de başlıyor ve tarihi bir kurguya sahip, birisi 1941’te başlıyor ve tarihi konumlara sahip ve birisi 1970’te başlıyor ve uluslar yalnızca başladıkları topraklara sahip olabiliyor (free for all).

 

  • Oyunda 3 ana faz bulunuyor ve her oyuncu bu fazlara sırasıyla geçiş yapıyor: İnşa fazı (Yalnızca ilkbaharda, Army and Navy Construction, Fortification, Economic Aid, Espionage, Subersion ile), hareket fazı (Army and Navy) ve savaş fazı.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewColonial Conquest
To Top