Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass (Mac - Linux)

49,00 ₺
SKU
788347
Yeni karakterler, mücadeleler, görevler ve daha fazlasını içeren Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass ile aydaki kargaşa maceranızı büyütün.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yeni karakterler, mücadeleler, görevler ve daha fazlasını içeren Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass ile aydaki kargaşa maceranızı büyütün.

Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass Özellikleri

Handsome Jack Doppelganger Paketi

Herkesin sevdiği manyak diktatör olarak oynayın. Handsome Jack Doppelganger paketiyle yakışıklılığınız ve cazibenizle düşmanlarınızı bozguna uğratın. Veya onları hazır cevaplarınızla yerden yere vurun. Veya sadece silahla vurun. O da işe yarar. Hangisi işinize geliyorsa!


Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught

Bu pakette yepyeni anlatım içeriğiseni bekliyor. Mahzen Avcıları Axton ve Gaige'in  heyecan verici düşman ve patron savaşlarını yaptığı yeni bir mücadele arenası olan Holodome Onslaught da bu pakette. Kıdemli Mahzen Avcıları, Kızıl Yağmacılar Genel Merkezi'nde takımın geri kalanına katılıp son olayları öğreniyor. Oyuncular, yeni görünümlerin yanı sıra müthiş silahlar ve teçhizatlar kazanmak için oyunun en unutulmaz düşmanlarıyla yüzleşecekler.

Bu indirme ayrıca bonus içerik olarak seviye limitini artıran ve karakterlerinize 10 yeni seviye ile 10 yeni yetenek puanı kazandıran Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack'i içeriyor!

Lady Hammerlock the Baroness Pack

İşte karşınızda Sir Hammerlock'ın kız kardeşi Barones Lady Aurelia! Hiç kimse onun kadar soğuk olamaz; ""Cold-As-Ice"" saldırı yeteneği ile Elpis'in kötü adamlarına ağır dondurucu hasar verebilir. Ayrıca yetenek ağacını kullanarak iş birliği ortaklarınızı birer hizmetkâra dönüştürebilir. Bu buz kalpli Barones Lady Aurelia'ya karşı hiç kimsenin şansı yok!

Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2

Bu kampanya eklentisinde Jack, ganimet avcılarını dijital hale getiriyor ve gizemli bir kod bulmak için Claptrap'ın zihnine gönderiyor. Kötü kahramanlarımız, Claptrap'ın ezici yalnızlığının kötü niyetli ve dijital temsilcilikleriyle uğraşmak zorunda kalacak!

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBorderlands: The Pre-Sequel Season Pass (Mac - Linux)
To Top