Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

AT SUNDOWN: Shots in the Dark

49,44 ₺
SKU
848655
AT SUNDOWN: SHOTS IN THE DARK, 4 oyuncunun en iyi olmak için giriştiği ölüm müsabakasının yer aldığı, karanlıkla kaplı haritasında ışığın düşmanınız olduğu bir saklambaç tarzı nişan alma oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

AT SUNDOWN: SHOTS IN THE DARK, 4 oyuncunun en iyi olmak için giriştiği ölüm müsabakasının yer aldığı, karanlıkla kaplı haritasında ışığın düşmanınız olduğu bir saklambaç tarzı nişan alma oyunudur. Yalnızca Ateş ettiğinizde, koştuğunuz ya da kestiğiniz anda görünür olduğunuz bu karanlık dünyanın gölgelerinde, stratejik oynamak hayati önem taşıyor. Görün ya da görünün, öldürün ya da öldürülün. At Sundown’da ne kadar hayatta kalabileceksiniz?

Önemli Özellikler

Gizlilik Odaklı Özgün Arena Çatışması. Haritaların karanlık ve ışığın düşmanınız olduğu yerde, dinamik değişimleri olan gizlilik odaklı özgün arena çatışması.

Çevrimiçi ve Yerel Çoklu Oyuncu. En fazla 4 kişiye kadar olmak üzere ister arkadaşlarınızla çevirimiçi bir ölüm müsabakasına girin, isterseniz evinizde yerel müsabaka ayarlayıp kimin üstün geleceğini görün!

Çevrimdışı Botlar ve Tek Oyuncu Mücadele Modu. Yapay zekaya sahip düşmanlarınıza karşı oynayın ya da canlı bir kapışmaya hazırlanmak için özel mücadelelere girişin.

Çoklu Haritalarıyla 6 Özel Alan. Her biri farklı ışık mekanizmalarına sahip çoklu haritalarda düşmanlarına üstün gelin. Seviye atladıkça yeni haritalar açın .

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAT SUNDOWN: Shots in the Dark
To Top