Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Aquanox Deep Descent

488,77 ₺
SKU
861205
Aquanox Deep Descent, Aqua'nın açık deniz dünyasında savaşlara katılmak için özelleştirilebilir gemileri kontrol etmenize izin veren, su altında geçen birinci şahıs araçlı nişancı oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Aquanox Deep Descent, Aqua'nın açık deniz dünyasında şiddetli savaşlara katılmak için çeşitli özelleştirilebilir gemileri kontrol etmenize izin veren, su altında geçen birinci şahıs araçlı nişancı oyunudur.

Yakın gelecekte Dünya'nın yüzeyi yaşama elverişsiz hale geldi. İnsan türünden kalanlar deniz yüzeyinin derinliklerindeki eski maden ve araştırma istasyonlarında yaşıyor. Çeşitli gruplar arasındaki kaynak ve hakimiyet savaşı ile bölünmüş su altı yerleşimlerinin gevşek ağı olan bildiğimiz tek dünyada doğmuş ve büyümüşsünüz.


Oldukça eğitimli savaş pilotlarından oluşan bir ekibin başına geçin ve Aquanox'un karanlık dünyasında epik bir hikayeyi deneyimleyin. Sizi dünyanın okyanuslarına ve Dünya'nın en derin oyuklarına götüren bir yolculukta iyi hedeflenmiş torpidolar, şarapnel patlamaları, mayınlar ve daha fazlasıyla düşmanlarınızı Davy Jones'un dolabına gönderin.

Aquanox Deep Descent Özellkler

  • Savaş - Geniş bir oyun stili yelpazesini destekleyen aksiyon yüklü, araçlı, nişan almalı savaş.  
  • İş birliği - 4 oyuncunun katılabildiği iş birliği. Tümü oyun hikayesine dahil olan dört benzersiz pilot ile.
  • Özelleştirme - Gemilerinizi seçin ve geliştirin, tercih ettiğiniz oyun stiline uygun hale getirin.
  • Keşfedin - Okyanusun en derin köşelerini keşfedin.
  • VPP - Deathmatch ve Team Deathmatch Dogfighting gibi klasik çok oyunculu modlar.

Aquanox Deep Descent, orijinal AquaNox serisinin hem oynanışının hem de dünyasının yeniden hayal edilmiş halidir. Aquanox serisinin kökleri 1996 yılında piyasaya sunulan ve ardından 2001'de AquaNox'un ve 2003'te AquaNox 2: Revelation'ın takip ettiği Archimedean Dynasty'ye (Almanca: Schleichfahrt) dayanır.

Tüm oyunlar, insan türünün yeryüzünden kaçıp okyanuslardaki su altı istasyonlarında yaşamak zorunda kaldığı distopyan bir gelecekte geçen araç tabanlı nişancı oyunlarıdır.

AquaNox oyunları, çığır açan ve popüler AquaMark değerlendirmesine yol açan KRASS Engine tarafından desteklenmiştir.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Genel Yetişkin İçerik

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAquanox Deep Descent
To Top