Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Antihero

24,00 ₺
SKU
825290
Antihero ile kendi hırsızlar loncanızı kurun ve şehri ele geçirin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Viktoria döneminin gazla aydınlatılan yeraltı dünyasının en güçlü hırsızlarından olabilmek için gizlendiğiniz, çaldığınız ve yolunuza çıkanları indirdiğiniz stratejik dijital masaüstü oyunu Antihero’da korkulan ve saygı duyulan bir usta hırsız olun.

Öne çıkan özellikler

Yeraltı sokak savaşları: Tek kişilik oynanışta hikâye odaklı senaryoya dalın ve ardından multiplayer’da arkadaşlarınıza meydan okuyarak en üst düzey hırsızın kim olduğunu ispatlayın!

Şehri ele geçirin, sizin olanı koruyun: Evlere, işyerlerine, malikânelere sızın. Her şey almanız için sizi bekliyor, ama eğer rakibiniz sizden önce davranmazsa.

Gizlilik, arkadan bıçaklama, düzenbazlık: Loncanızı geliştirin, sokak serserilerini aranıza katın ve bir çete haline gelerek rakibinize rüşvet verin, şantaj yapın, suikast düzenleyin. Gazla aydınlatılmış yeraltı dünyasında tepeye çıkmanın çok sayıda yolu var.

Sağlıklı bir ekonomiye sahip olun: Kaynak yönetimi loncanızı büyütmek konusunda anahtar bir role sahip. Şaibeli yollardan kazandığınız hazinelerinizi yeni üyeler kiralamak, hırsızlık yeteneklerinizi geliştirmek ve ölümcül silahlar satın almak için harcayın. Altın, bir hırsızın en iyi dostudur!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAntihero
To Top