Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Abermore

26,00 ₺
SKU
866154
Abermore oyuncuların tuhaf Abermore şehrindeki Robin Hood benzeri efsanevi "Asılmamış Adam" karakterini canlandırdıkları birinci şahıs açısından oynanan bir rol yapma oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Abermore oyuncuların tuhaf Abermore şehrindeki Robin Hood benzeri efsanevi "Asılmamış Adam" karakterini canlandırdıkları birinci şahıs açısından oynanan bir rol yapma oyunudur. Bu oyunda cesaret gerektiren bir soygunu gerçekleştirmek için 18 güne sahipsiniz.

Abermore'u Keşfedin

Şehirde yaşayan tuhaf ve harika karakterlerle karşılaşmak için neo-Edward tarzı Abermore şehrini keşfedin. Zorlu taleplerini yerine getirebilirseniz, nihai hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilirler. Bir araya getirdiğiniz her ragtag ekibi, son soygunu benzersiz bir şekilde biraz daha kolay hale getirmeye yardımcı olabilir.

Sayısız Benzersiz Soygun Gerçekleştirin

Büyük soyguna giden 18 günlük süreçte her gün farklı olacak. Görevleri olan sayısız karakter, yardım edilecek insanlar ve gerçekleştirilecek benzersiz soygunlar var. Her görev seviyesi prosedürel olarak oluşturulur, bu nedenle her zaman tetikte olmanız ve Lady Luck'ın yanınızda olmasını ummanız gerekir.

Bayan Şans Yanınızda

"Asılmamış Adam", Lady Luck'un bir lütfu olan tarot kartlarından elde edilebilecek doğaüstü güçleri kullanma yeteneğine sahiptir. Yolunuzu belirlemenize, ayak seslerinizi bastırmanıza ve ihtiyacınız olduğunda sizi korumanıza yardımcı olabilecek 14 benzersiz yetenek vardır.

Takas ve Yeni Teçhizat Edinin

Daha iyi ekipman elde etmek için hazırlanmanız gereken 18 günü kullanın. Çalınan mallarınızı satmak ve yeni silahlar satın almak için Karaborsa'da çitlerle takas yapabilir ve ticaretin daha 'geleneksel olmayan' araçlarından bazılarıyla yaratıcı olabilirsiniz.

Beklenmeyeni Bekle Soygunlarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekse de bazen doğaçlama yapmanız gerekir. Muz, lastik ördek veya saatli bomba olsun, Abermore'un gizli kalmak ve hedeflerinize ulaşmak için yenilikçi yollarla sunduğu her şeyden yararlanın…

NOT : Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAbermore
To Top