Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

A Year Of Rain

25,00 ₺
SKU
857027
Savaşın ritmiyle hareketlenen ıssız krallık. Büyük hırsları olanlar için kendini kanıtlama alanı. A Year Of Rain, nihai takım ve gerçek zamanlı strateji oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Üç rakip gruptan birini seç ve üs oluşturma, kaynak toplama, birim eğitme ve diğer oyunculara karşı veya onlarla yan yana mücadele veya çatışma modlarında savaşmanın harmanlandığı bir oynanışın içine dal. Yapılar ve birimler, verimliliği ve gücü artırmak için yükseltilebilir.

A Year Of Rain oyununun çoklu oyuncu modu iki kişilik takım düşünülerek tasarlanmıştır.

Takım gerçek zamanlı strateji oyunu, tüm oyun modlarında beraber oynayabilir ve takımının stratejisini belirlemek adına özel teknolojilerin kilidini açmak ve müttefikinle uyumlu ilerlemek için üç rolden birini seçebilirsiniz. Ayrıca her zaman ana planına göre birliklerini harekete geçirmesi için bilgisayarın yönettiği ortağınızı komuta edebilirsiniz.

Bu destansı hikâye, birçok ikonik karakter ve konuma ev sahipliği yapıyor. Yolculuğun boyunca stratejiler yapman, pusulardan kurtulman, sırları açığa çıkarman ve savaş açman gerek. Ayrıca bu hikâyeyi her zaman başka bir oyuncuyla beraber deneyimleme seçeneğine sahipsin.

Klasik çatışma modu, tekrar oynatmalar, istatistikler ve gözlemci modunu da içerecek şekilde en başından itibaren rekabetçi eşleşmeler için geliştiriliyor. Bu türe yeni olanlar tarzlarını oluşturmak için entegre inşa düzenlerini kullanabilirken, deneyimli oyuncular da oyunlarını geliştirmek için detaylı eşleşme istatistiklerini kullanabilirler. Öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zor!

Bu dünya çetin ve merhametsiz bir yer.

İnsanların her zerresi için mücadele etmesi gerekir. İnatçı kabileler, göçmen klanlar ve gücü elinde tutanların gölgesinde kalanlar… hepsi, topraklarındaki çok az kaynak için mücadele ederek bir savaş ve şiddet döngünün içinde yaşıyor. İki eski arkadaş bu döngüyü kırmak ve ıssızlığın ortasında bir cennet oluşturmak istiyor.

A Year Of Rain dünyasında, üç essiz grup kendilerini güç için verdikleri bir mücadelenin içinde bulurlar. Her grup, ordularına öncülük edecek üç güçlü kahramana sahiptir. Rupah Hanesi, Jaidee Rupah adında kuzeybatıdan gelme hırslı bir adam tarafından yönetilmektedir. İsim yapmak ve miras bırakmak için sahipsiz topraklara sahip çıkmaya hazır. 

Huzursuz Birlik. Herkes, kötü şöhretli Leydi Llorona tarafından yönetilme amacıyla veya savaş anıları ile işkence etmek için yönetilir, herkes onun parmağında oynar, ya ona düşüncesiz bir itaat gösterirler ya da onun tekilliğine bağnaz bir tapınma. 

Yabani Sancaklar, göçebeler, kabileler, unutulmuş ve düşmüş medeniyetler, ayrıca yalnız gezginlerden oluşan bir koalisyondur. Medeniyetlerin gelişmesi denilen şeye ait olmamayı tercih ederler. Bazıları için hayvani vahşiler, bazıları içinse inatçı yaşam savaşçılarıdır.

A Year Of Rain Özellikleri

  • Nihai Takım RTS’i. Tüm oyun modlarında beraber oyna.
  • Co-op deneyim için tasarlanmış hırslı mücadele
  • Takım oyunu için tasarlanmış 2v2 çatışma modu
  • Üç eşsiz grup: Rupah Hanesi, Yabani Sancaklar ve Huzursuz Birlik
  • Tüm grupları kapsayan zorlayıcı, çok katmanlı bir hikâye
  • Özenle hazırlanmış, biçimlendirilmiş sanat
  • Ordunu yönetecek güçlü ikonik kahramanlar
  • Ödüllü besteci Neal Acree'den oyun müziği

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewA Year Of Rain
To Top