Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

A Blind Legend

Özel Fiyat 37,72 ₺ Normal fiyat 251,13 ₺
SKU
806429
Görüş duyunuza ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz bu oyunda kör şovalye Edward Blake'i yönetecek ve düşmanlarınızı bir bir saf dışı bırakırken sadece işitme duyunuzla neler yapabileceğinizi keşfedeceksiniz!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Oynamak için gözlerinize ihtiyaç duymadığınız, kulaklarınızın görüş duyunuzun yerini aldığı ilk oyun bu! Sizi çevreleyen farklı ve üç boyutlu sesleri duyun ve daha önce hiç yaşamadığınız bir tecrübe edinin.

Kulaklık kullanmak zorunludur! Ses temelli bu oyun görüş yetisi olmayan insanların oynayabilmesine tamamiyle uygundur.

Gözlerinizin size hiçbir yardımı olmayacak. Kılıcınızı ve işitme duyunuzu bileyin... Tehlikeli ve bol riskli bir geçiş ayinine kendinizi hazırlayın.

Ünlü kör şovalye Edwarn Blake'in maceralarını yaşayın! Kızınız Louise'in eşlikçiliğiyle Yüksek Kale Krallığı'nda yolunuzu bulmalı, tuzaklardan kaçınmalı ve tehlike dolu düşmanlarla mücadele etmelisiniz!

Bu ciddi yapım görme yetisi olmayan insanlar için tamamiyle oynanabilir olup, yeni, farklı ve özgün bir tecrübe yaşamak isteyen tüm oyun severler için de yepyeni bir tecrübe sunmaktadır. Ayrıca oyuncu karakterin kendisini yönlendirdiği için engelli insanlarla ilgili farkındalığın artmasında da rol oynamaktadır.

Bu kahramanlık ve fantezi unsurlarıyla süslenmiş kes-ve-ilerle türü oyun, sizi oyunun içine sokan üç boyutlu sesler duymanızı sağlayan sterefonik sesin yenilikçi teknolojisini barındırmaktadır. Bu sayede tüm olaylar çevrenizde gelişiyor gibi hissedersiniz ve oyunun gerçek anlamda içine girebilirsiniz!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewA Blind Legend
To Top