Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

WWE 2K Battlegrounds

279,00 ₺
SKU
861236
Yepyeni ve sert arcade aksiyonu ile dolu savaş alanınız olan WWE 2K Battlegrounds da, favori WWE Superstar ve Legend'larınız hamle, özel yetenek ve güçlendirme deposuyla egzotik ortamlarda çarpışıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yepyeni ve sert arcade aksiyonu ile dolu savaş alanınız olan WWE 2K Battlegrounds da, favori WWE Superstar ve Legend'larınız hamle, özel yetenek ve güçlendirme deposuyla egzotik ortamlarda çarpışıyor. Abartılı manevra, özel yetenek ve yıkıcı güçlendirme deposu ile Çelik Kafes, Kraliyet Gürlemesi, Ölümcül Dört Yol ve daha fazlası dahil favori maç türlerinizde mücadele edin ve Mauro Ranallo ve Jerry “The King” Lawler'ın yarattığı tüm kargaşanın tadını çıkarın! Savaş alanına girmeye hazır mısınız?

Sınırsız Dövüşün!

Favori WWE Superstar ve Legend'larınızla kontrolsüz ve çılgın bir kargaşa içinde mücadele edin! İnteraktif ortamlarda savaşırken rakibinizi yok etmek için beklenmedik hamleler yapın ve özel yeteneklerinizi kullanın!

Tüm Dünyada Mücadele Edin!

Paul Heyman ve Stone Cold Steve Austin ile birlikte orijinal çizgi roman üzerinden anlatılan yepyeni hikaye modunda oynayın ve sonraki WWE Superstar'larını bulmaya yardım edin! Oyun boyunca yeni karakterlerle Savaş Alanlarının kilidini açarken yiğitliğinizi sınamak ve yeteneklerinizi göstermek için mevcut WWE Superstar'larına karşı benzersiz ve renkli yeni karakterler olarak dövüşün.

Sizin Savaş Alanınız!

Birçok özelleştirilebilir parçayla tamamen kendi eseriniz olan karakterler ve Savaş Alanları oluşturarak, özelleştirerek ve düzenleyerek WWE 2K Battlegrounds'da istediğiniz gibi oynayın!

Yığınla Maç Türü

Çelik Kafes, Kraliyet Gürlemesi, Ölümcül Dört Yol ve yepyeni Savaş Alanı Mücadelesi dahil eğlenceli ve yeni değişikliklerle dolu çeşitli favori maç türlerinizde oynayın!

Yerel ve Çevrimiçi Savaşlar!

Çevrimiçi Turnuvalarda mücadele edin veya zafere ulaşarak Savaş Alanının Kralı olun ve tüm dünyadan oyunculara karşı çevrimiçi yakın dövüşten sağ kurtulun! Ayrıca, yerel çok oyunculu karşılaşmalarda mücadele ederek arkadaşlarınıza hükmedin!

NOT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

DİKKAT: Yazılım, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika dışındaki bilgisayarlarda doğrulanamaz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewWWE 2K Battlegrounds
To Top