Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Viking: Battle for Asgard

Özel Fiyat 133,53 ₺ Normal fiyat 205,74 ₺
SKU
30825

İskandinav Tanrılarının krallığı olan Asgard'da şiddetli bir mücadele yaşanıyor. Savaş kızıştı, ölümlü Midgard dünyasına sıçradı ve şimdi bir Şampiyon, Asgard'ın ve Tanrıların kaderini tehdit eden bu savaşı değiştirebilecek bir Savaşçı bulunmalı.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Viking: Battle for Asgard oyununda İskandinav yaramazlık tanrısı Loki'nin kızı olan tanrıça Hel, Odin'in egemenliğine karşı geldiği için göksel Asgard krallığından kovuldu. Kaderine kızgın, efsaneye göre Ragnarok'u getireceğini söylediği eski kurt tanrısı Fenrir'i - Asgard'ı ve Tanrıları yok edecek kıyamet savaşı - serbest bırakmaya çalışıyor. Yeniden dirilen Viking savaşçılarından oluşan ordusuyla Hel, şüphesiz ölümlüler diyarı Midgard'a doğru ilerliyor.

Odin'in aşk ve bilgelik tanrıçası kızı Freya, Hel'i durdurmak ve insanlığın geleceğini savunmakla görevlendirilir. Şampiyonu için, büyük ama sorunlu genç bir savaşçı olan Skarin'i seçer, onun Tanrılar'a olan lütfunun gerçek sebebinden habersizdir ve onların amansız savaşlarının ortasına atılır.
Skarin olarak oyuncular, güçlü tanrılar ve sıradan insanlar arasındaki devasa bir çatışmada hücumu yöneten benzersiz savaş sahneleri yaşayacaklar. Eşi benzeri görülmemiş bir ölçekte savaş, güzelce tasarlanmış bir Viking manzarasında öfkelenecek.

PC'de gerçekten çarpıcı bir grafik deneyimi


Viking on Steam, modern oyun donanımının tüm avantajlarından yararlanan olağanüstü görsellerle 2012 için oyunu yeniden canlandıracak. Oyuncular, gerçekten çarpıcı bir grafik deneyimi için çözünürlüğü ölçekleyebilir, kenar yumuşatma ve diğer grafik efektlerini bilgisayarlarının gücüne göre kullanabilir. Viking: Battle For Asgard™ ayrıca gamepad üzerinden oynamayı destekler ve PC oyuncuları için tamamen yeniden eşlenmiş klavye ve fare kontrollerini içerir.


Bir Viking Kahramanının hikayesi. Skarin uzlaşmaz bir güçtür. Bencil gündemlerine isyan eden tanrıların oyuncağı. Kesin Viking savaşçısı.


Zengin Viking Bilgisi. Viking mitolojisinin şiddetli ve görkemli dünyası, çarpıcı bir hayata kavuştu. Oyuncular kamp ateşi etrafında anlatılmak üzere kendi efsanelerini yazacaklar.


Geniş açık dünya ortamları. Savaş, keşif ve görevlerle dolu devasa dünyaları keşfedin, ortaya çıkarın ve savaşın.
Yüksek etkili, acımasız savaş motoru. Yoğun fiziksel yakın dövüş deneyimini yaşayın. Ölüm kasırgasında ölümcül dövüş hareketleriyle düşmanları parçalayın.


Efsanevi Güçler. Ejderhaları evcilleştirin ve düşmanlarınıza ateş yağdırmalarını emredin. Ölümlü savaşı kazanmak için sihir ve tanrıların gücünü çağırın.


Halkını serbest bırak. Viking akrabalarınızı Hel'in pençelerinden kurtarın. Güvenlerini ve kılıç kollarını kazanın. Savaşta yanlarında savaşın.


Epik Savaşlar. Yüzlerce dinamik NPC savaşçısının yer aldığı devasa savaşların temellerini atın. Hedefe yönelik suikast yoluyla savaşı ustaca etkileyin veya zor durumdaki müttefikleri kurtarmak için bekleyin. Pek çok kişiden biri ol ve durumu akrabaların lehine çevir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewViking: Battle for Asgard
To Top