Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

UNCHARTED Legacy of Thieves Collection

499,00 ₺
SKU
866965
UNCHARTED Legacy of Thieves Collection, UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED: Kayıp Miras yapımlarındaki mekân çeşitliliği bol olan tek oyunculu maceraları elden geçirilmiş şekilde sunuyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Servetini Aramaya Hazır Mısın?

UNCHARTED Legacy of Thieves Collection, çokça beğenilen UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED: Kayıp Miras yapımlarındaki mekân çeşitliliği bol olan tek oyunculu maceraları elden geçirilmiş şekilde sunuyor.

Satın Alım Bonusu - Sully'nin "Yeni" Deniz Uçağı Planörü

PC için elden geçirilen ve optimize edilen UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, 19 Ekim'de Epic Games Store'a geliyor. Satın alım yapman durumunda, Sully'nin deniz uçağı şeklinde şık ve yeni bir Fortnite planörüne sahip olacaksın.
 
UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu'nu 20 Ekim 2023 TSİ 07.00'a kadar Epic Games Store'dan satın almak Fortnite'da Sully'nin "Yeni" Deniz Uçağı Planörünü almanı sağlayacaktır.
 
Deniz uçağını dijital ve mecazi olarak elde etmek için tek yapman gereken harika UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu'nu 16 Eylül'den itibaren Epic Games Store'dan satın almak. Satın alım işleminin hemen ardından planöre sahip olacaksın. Deniz uçağının 18 Kasım'da Fortnite içerik mağazasına gelmesini de bekleyebilirsin.
 

Fortnite'da, gri ve su yeşili renginde bir Goose, kıvrıla kıvrıla Savaş Otobüsü'nden atlayan oyunculara doğru ilerliyor. Oyuncular deniz uçağının gövdesinden sarkan kulplara tutunarak çift pervaneli uçağı uygun gördükleri iniş bölgesine yönlendirebilirler.

Servetini Aramaya Hazır Mısın?

UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu'nda servetini ara ve haritaya damga vur. UNCHARTED serisinin heyecan dolu sinematik hikâye anlatımını ve gönüllerde taht kuran aksiyon dolu sahnelerini, sevilen hırsızlar Nathan Drake ve Chloe Frazer'in ince esprileri, kurnazlıkları ve unutulmaz anları eşliğinde keşfet. 
 
Ödüllü geliştirici Naughty Dog tarafından geliştirilen UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, çokça beğenilen UNCHARTED™ 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED™: Kayıp Miras yapımlarındaki mekân çeşitliliği bol olan tek oyunculu maceraları sunuyor. Kahkaha, dram, aksiyon, gizem dolu her bir hikâye, yeniden işlenmiş bir şekilde artık daha da sürükleyici.
 

Nefes kesen manzaralara tanık ol

Balta girmemiş ormanlardan karla kaplı dağlara, egzotik adalardan yağmurlarla ıslanmış sokaklara, baş döndürücü güzellikteki ortamları en ince ayrıntısına kadar keşfet. Süper keskin 4K çözünürlük (1) ve Ultra Geniş Monitör desteği (2) ile kendini sinematik hikâye anlatımının akışına bırak.
 
Ayarlanabilir Doku ve Model Kalitesi, Eşyönsüz Filtreleme (Anisotropic Filtering), Gölgeler, Yansımalar ve Ortam Aydınlatması (Ambient Occlusion) gibi bir dizi gelişmiş grafik ayarı özelliğinin keyfini çıkar.
 

Heyecan verici oynanışı avuçlarında hisset

DualSense™ kontrol cihazını bir kablo aracılığıyla PC'ne bağla ve UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu için özel olarak tasarlanmış dokunsal geri bildirim ve dinamik tetik efektlerini deneyimle.
 
Tam düzenlenebilir kontrol tuşu atamaları ve DualShock®4 kontrol cihazı (3), XInput Oyun Kontrol Cihazları ve diğer oyun kumandaları, klavye ve fare desteği ile oyun haritasına özgürce imzanı at.
 
Ortamı daha da renkli hale getirmek mi istiyorsun? O zaman Logitech modellerinin yanı sıra Razer Chroma özellikli donanımlar ve Chroma Link uyumlu cihazlar için RGB desteğine bir göz at.
 

Macerayı optimize et

Oyun seçenekleri için geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzleri, bazı menülere eklenen ölçek kaydırıcıları, GPU ve VRAM algılama ve yönetim seçenekleri gibi çok çeşitli modları ve PC merkezli geliştirmeleri keşfet. Tüm bunların yanı sıra, Otomatik Duraklatma, Arka Planda Küçültme, Değişken Yükleme Hızı desteği ve bir dizi başka ekleme daha oyundaki yerini aldı.
 

AMD FidelityFX Super Resolution 2

Nathan ve Chloe olarak servetini ararken, AMD'nin gelişmiş zamansal yükseltme (temporal upscaling) teknolojisiyle kare hızını artır. FSR 2, UNCHARTED'da kare hızını artırmak ve birçok uyumlu ekran kartında yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi sunmak için son teknoloji algoritmalar kullanır.
 

UNCHARTED™ 4: Bir Hırsızın Sonu

150'den fazla Yılın Oyunu ödülü sahibi. 
 
Son macerasının üzerinden birkaç yıl geçen emekli servet avcısı Nathan Drake, hırsızlar dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Drake'in öldüğü sanılan kardeşi Sam, canını kurtarmak için Drake'ten yardım istemek üzere yeniden ortaya çıkarak ona reddedemeyeceği bir macera teklifinde bulunduğunda kader de çağrısını yapar. Drake'in en büyük macerası; fiziksel sınırlarını, kararlılığını ve sonunda sevdiklerini kurtarmak için nelerden vazgeçebileceğini test edecektir. 
 
Kaptan Henry Avery'nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia'yı bulmak için yola koyulur ve Avery'nin servetini aramak için orman adaları, uzaklara yayılmış şehirler ve karla kaplı zirveler boyunca dünya genelinde geçen bir yolculuğa çıkar. 
 
● UNCHARTED serisindeki en büyük ve en ayrıntılı ortamlar ile dünya çapında bir macera 
● Nathan Drake'in daha da kişisel hikâyesine bakış attığımız yapımda, Naughty Dog'un ödüllü hikâye anlatımının önemi ortaya koyuluyor. 
● Fırlatma kancasıyla gelen akıcı çatışma ve ilerleme mekanikleri, daha da dinamik ve heyecan dolu aksiyon sahnelerini beraberinde getiriyor. 
UNCHARTED: Kayıp Miras 
 
Chloe Frazer, kadim bir eseri kurtarmak ve acımasız bir savaş kışkırtıcısından uzak tutmak için, ünlü paralı asker Nadine Ross'tan yardım almalı ve Ganesh'in Altın Fildişi'ni bulmak için Hindistan'ın Batı Gat Dağlarına gitmeli. Chloe, şimdiye kadarki en büyük yolculuğunda geçmişiyle yüzleşmeli ve kendi mirasını yaratmak için neyi feda edeceğine karar vermeli. 
 
● Hint yarımadasının güneybatı kıyısında geçen ve şehir, orman ve antik harabelerin egzotik bir karışımından oluşan yepyeni bir macera ortamı. 
● Hayranların Naughty Dog ve UNCHARTED serisinden beklediği aksiyon dolu sahneler ve büyüleyici hikâye. 
● Sinematik çatışma, keşif, dudak uçuklatan ortamlarda dolaşma, karmaşık bulmacalar ve daha fazlasını içeren güncellenmiş sistemler ve geliştirmelerle, çokça sevilen UNCHARTED serisinin oynanışını temel alır. 
 
  • Uyumlu PC ve 4K ekran cihazı gereklidir.
  • Uyumlu PC ve ekran cihazı gereklidir.
  • PC'ye bağlanmak için DUALSHOCK 4 USB kablosuz adaptör veya uyumlu bir mikro USB kablosu kullan.
KULLANICI SÖZLEŞMESİ
 
Yazılım lisansa tabidir: https://www.playstation.com/legal/op-eula/
 
SAĞLIK UYARISI
 
UYARI: EPİLEPSİ VEYA NÖBET GEÇMİŞİN VARSA OYNAMADAN ÖNCE BİR DOKTORA DANIŞ. NÖBET GEÇMİŞİ OLMAYANLARDA DA BAZI DURUMLARDA NÖBETLER TETİKLENEBİLİR. OYNAMADAN ÖNCE, DAHA FAZLA DETAY İÇİN ÖNEMLİ SAĞLIK VE GÜVENLİK UYARILARINA GÖZ AT.

https://www.playstation.com/tr-tr/legal/health-warning
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewUNCHARTED Legacy of Thieves Collection
To Top