İLETİŞİM HATTI
(0850) 304-2993
0SEPETİM

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

PLAYTURK dijital olarak orijinal pc oyunları satılan ve tüm oyun platformlarından oyunlarla ilgili bilgilerin bulunduğu bir internet sitesidir. Burada tüm oyun platformlarında oynanan oyunlarla ile ilgili oyun haberleri videoları, ekran görüntülerini ve makaleleri bulabilir, pc oyunları nı en kolay yoldan satın alıp dijital olarak indirebilirsiniz. Playturk tüm internet kullanıcılarının kullanımına açık bir internet sitesidir. Playturk’ten 365 gün 7/24 (resmi ve dini tatiller dahil) alışveriş yapabilirsiniz.

Playturk, 2016 Eylül ayında projelendirilmiş, dijital oyun anlaşmaları çerçevesinde resmi yayıncılardan siz değerli oyunculara orijinal oyun lisans anahtarları sunan oyun platformudur.Türkiye'nin yerli dijital oyun kuruluşu olan playturk siz değerli oyuncuları ucuz oyunlar ile buluşturmak için yerli veya yabancı ortaklık anlaşmaları çercevesinde kataloğunu sürekli güncellemektedir.

oyun konsolu ile oynayabileceğiniz pc oyunları ve play oyunlar olmak üzere farklı kategorilerde oyunlar web sitemizde yer almaktadır.

Playturk.net’ten nasıl oyun satın alınır ?

İstediğin oyunu anında bul, sepetine ekle, avantajlı ödeme seçenekleri ile kolayca satın al. Sepete eklemek ve satın almak saniyeler içersinde gerçekleşiyor. Games oyunlar çocuk oyunları playturk içersinde yer almaktadır.

Kargo Beklemek Yok :

Stok ve kargo beklemeden tatil günleri dahil yılın her günü 7/24 dilediğin oyuna sahip ol. Steam özel indirme yöneticisi ile hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Dünyayı Yakala

Tüm oyunlara dünya ile aynı anda sahip olabilirsiniz.