Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Two Point Hospital - Close Encounters

87,29 ₺
SKU
54171
Two Point Eyaleti doğusundaki kum diyarlarının üzerinde hızla hareket ettiği görülen bir alev topu, sık sık unutulan bu kasabanın sakinleri arasında kavga, kargaşa ve genel bir huzursuzluğa neden oluyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Goldpan kasabasının derinliklerinde, dünya dışından bir yakınlaşma dedikodusu yayılmakta. Two Point Eyaleti doğusundaki kum diyarlarının üzerinde hızla hareket ettiği görülen bir alev topu, sık sık unutulan bu kasabanın sakinleri arasında kavga, kargaşa ve genel bir huzursuzluğa neden olan sıra dışı hastalıklar nedeniyle bir numaralı şüphelimiz.

Gerçek olmayanla mücadelede oldukça becerikli, çok yönlü ve en üst seviyede medikal yetkiye sahip yönetiminizin, bölgedeki bazı önemli konumlara erişimi bulunuyor... bilinmesine çok da gerek olmayan bölgeler dâhil. Eyaletin en iyi gazetecilik enstitüsü Two Point Squabbler, neler döndüğünü bilmek istiyor... ve siz bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Two Point Hospital ana oyununun Steam kütüphanenizde bulunması gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTwo Point Hospital - Close Encounters
To Top