Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Trials Rising - Gold Edition

135,00 ₺
SKU
48576
Trials serisinin son bölümü olan Trials Rising - Gold Edition size, müthiş bir aksiyon ile fizik kurallarına meydan okuyan motor yarışı deneyimi sunuyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Trials serisinin bu son bölümünde, müthiş bir aksiyon ile fizik kurallarına meydan okuyan motor yarışını deneyimleyin. Dünyanın dört yanında, egzotik mekanlardaki yeni pistleri ve daha yoğun ve çeşitli rekabet olanakları ile, Trials Rising en iyisidir.

Gold Edition oyunun Standart sürümünü ve Expansion Pass içerir. Expansion Pass ek yeni içerikler, ekstralar ve daha fazlasına erişim salar.

Yepyeni özellikler, daha yoğun rekabet ve daha fazla pist ile Trials sana meydan okuyor.

Çin Seddi'nden New York'a ve Eyfel Kulesine, dünyanın dört yanındaki zorlu pistlerde sürüş deneyimini yaşa. Yeni harika Tandem Motor ile, arkadaşınla bir araya gel ve iki kişi aynı Motoru kontrol etmeye çalış. Yerel sokak arası yarışlarından dünyanın en büyük pist ve stadyumlarına tüm rakiplerini yen ve zirveye tırman.

10.000’den fazla araç kullanan Track Central’da benzersiz seviyeler yarat ve paylaş. Sonsuz olasılıklar ve sonsuz eğlence seni bekliyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTrials Rising - Gold Edition
To Top