Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

TrackMania 2 Valley

89,00 ₺
SKU
45813
TrackMania 2 serisinin son oyunu TrackMania 2 Valley de muhteşem görsellere sahip bir vadide yarış yapın!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

TrackMania serisinin üçüncü oyununda yarışlar harika bir vadide geçiyor ve ralli tarzı oynanış geliyor.

Daha önce hiçbir TrackMania oyununda ulaşılamamış derecede detay seviyesiyle Valley, ilk görüşte aklınızı başınızdan alacak. Her kavisi milisaniyelerle ölçülen sürelerle daha iyi dönmeye çabalatan zorlu oynanış saatler boyu sürecek bir eğlence sunuyor. Bu oyun alanında isabet ve kontrol anahtar roldeler. Aracı kaydırma son çare ve zaman kaybına sebep olur.

Öne Çıkan Özellikler

En muhteşem TM2 mekanları: PC'niz nasıl olursa olsun müthiş detaylı mekanları ve ışıklandırma efektleriyle Valley harika gözükecek. Tozlu ralli pistlerinden temiz stabilize yollara, hayran kalacaksınız!

Teknik, isabetli sürüş: Valley'in gerçekçi ve hata affetmeyen zorlu oynanışı yeteneğinizi test edecek ve çabanızı ödüllendirecek. Aracınızı hızlı süreceksiniz... ama üst seviye kontrole sahip olmanız gerek.

ManiaPlanet 2.0'ı deneyin: ManiaPlanet, TrackMania² Canyon'un çıkışından bu yana evrim geçirdi. Turnuvalar oluşturun, kendi takımınızı kurun... Hiç olmadığı kadar kontrol sahibisiniz.

En üst seviye online server'lar: 200'e kadar oyuncunun aynı pistte birbiriyle yarışabilmesine olanak sağlayan server'lar. Yeni resmi sıralama tablosu ve takım tanıma sistemi ile en sevdiğiniz yarış etkinliklerinde şampiyon olun.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTrackMania 2 Valley
To Top