Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

TrackMania² Stadium

44,99 ₺
SKU
45810
TrackMania² Stadium, TrackMania Nations Forever ile milyonlarca oyuncunun keyif aldığı popüler Stadyum ortamının geri dönüşüdür.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

TrackMania² Stadium, TrackMania Nations Forever ile milyonlarca oyuncunun keyif aldığı popüler Stadyum ortamının geri dönüşüdür. Artık ManiaPlanet ortamının bir parçası olan Stadium, oyun çevresinde gelişmiş hizmetler, daha iyi grafikler ve güçlü bir parça düzenleyici sağlıyor.

TrackMania² Stadium, yarış türüne kaçık, çılgın ve hızlı bir yaklaşımdır. Stadyumun saf oynanışı, öğrenmenin kolay olmasını sağlar. Derinlik hem yaratıcı hem de rekabetçi oyuncuları bir araya getirir.

Ana Özellikler

  • Heyecan verici bir yarış deneyimi: Arabanıza atlayın ve becerilerinizin fark yarattığı süper hızlı arabalarla yüksek hızlı yarışların tadını çıkarın!
  • Kapsamlı tek kişilik kampanya: Tek kişilik kampanyada 65'in üzerinde benzersiz pistte yarışın, madalyalar toplayın ve zamanlarınızı dünyanın her yerinden oyuncularla karşılaştırın.
  • Öğrenmesi Kolay, Ustalaşması Zor: Saf ve odaklanmış bir oyun sayesinde TrackMania² Stadium'a girmek çok kolaydır, ancak zirveye ulaşmak için tüm becerilerinize güvenmeniz gerekecek.
  • Efsaneyi Deneyimleyin: Tüm dünyada milyonlarca yarışçının keyif aldığı Stadyum ortamı, daha da fazla olasılıkla daha büyük ve daha iyi bir şekilde geri döndü!
  • Sınırsız yaratıcı olanaklar: ManiaPlanet, TrackMania topluluğuyla kolayca oluşturmak ve paylaşmak için tüm araçları sağlar. İster video çekmeyi, kendi parkurlarınızı, araba görünümlerinizi veya tam gelişmiş özel bir oyun modunu yaratmayı seviyor olun, ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız.
  • Herkes için rekabet: Trackmania Stadyumu, yıllardır eSporların favorisi olmuştur ve şimdi yeni Takım ve Rekabet yönetimi araçları, yerleşik canlı yayın yetenekleri ve çok daha fazlası sayesinde daha da güçlü bir şekilde geri dönüyor!
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTrackMania² Stadium
To Top