Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Total War: WARHAMMER - Norsca

97,00 ₺
SKU
43152
Uzak kuzeyde Kaos Çöpleri ile Pençeler Denizi arasında Norsca yatıyor. Eski Dünyanın en kuzeyinde çorak, misafirperver olmayan bir yarımada, acımasız kar fırtınaları, çorak buzlu tundralar ve bu lanetli toprakların canavarca sakinleri tarafından sertleştirilen vahşi savaşçı kabilelerine ev sahipliği yapıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Total War: WARHAMMER - Norsca

  • Norsca ve Wintertooth'un yağmacı kabileleri olarak Eski Dünya'yı fethedin
  • İki yeni Efsanevi Lord: Wulfrik the Wanderer ve Throgg
  • Derin uzmanlık yetenek ağaçlarıyla İskandinav Lordları yetiştirin
  • Derin uzmanlık beceri ağaçlarına sahip üç yeni Kahraman türünü işe alın
  • Güçlü ödüller için karanlık tanrılara yalvarın!
  • Eski Dünyanın en güçlü canavarlarını avla ve onları amacına göre evcilleştir
  • War Mammoths ve Frost-Wyrms gibi benzersiz canavar birimleriyle devasa yeni kadro
  • Ürpertici Frostbite savaş yeteneği ile düşmanlarınızı yavaşlatın
  • Yeni Öfke ve Berserk yetenekleriyle düşmanlarınızı parçalayın

Açıklama


Uzak kuzeyde Kaos Çöpleri ile Pençeler Denizi arasında Norsca yatıyor. Eski Dünyanın en kuzeyinde çorak, misafirperver olmayan bir yarımada, acımasız kar fırtınaları, çorak buzlu tundralar ve bu lanetli toprakların canavarca sakinleri tarafından sertleştirilen vahşi savaşçı kabilelerine ev sahipliği yapıyor. Karanlık tanrıların fanatik hizmetkarları, değerli düşmanlar ve yeni baskın alanları için amansız bir avda, ilkel güçlerini kanıtlamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

Oyun stili


Bir Norscan kampanyası, amansız yağma ve yıkımlardan biridir. Başlıca gelir kaynakları baskın ve işten çıkarmadır. Bu, kendisini çok hareketli ve kavgacı bir oyun tarzına borçludur - ordularınızı her zaman hareket halinde ve genellikle diğer gruplarla çekişme halinde tutar. Yerleşimleri yerle bir etmek, Norsca'nın karanlık tanrılarına monolitler dikmenizi sağlar… ve tanrılar her zaman sadık olanları ödüllendirir!

Savaşta, Norskan orduları hızlı ve acımasızdır, giderek daha şiddetli ve daha ağır silahlı Çapulcu piyade birliklerinin omurgasına sahiptir. Doğru binalar yerleştirildiğinde, Trolls, Fimir Warriors, Norscan Ice Wolves ve Skin Wolves gibi çok çeşitli canavarca birimleri de işe alabilirler. Ağacın tepesinde Frost-Wyrm ve devasa Savaş Mamutu var.

Eşsiz Norsca Mekaniği


Tanrılara bağlılık

Bir yerleşimi fethederken, Norskalı hiziplerinin benzersiz bir yeni savaş sonrası seçeneği var. İşgal Etme ve Yağmalama ile birlikte, bir yerleşimi yerle bir etmeyi ve Kartal, Karga, Yılan ve Tazı olarak kişileştirdikleri dört karanlık tanrıdan birine bir monolit dikmeyi seçebilirler. Ne kadar çok monolit dikilirse, tanrıların bahşettiği o kadar çok lütuf. Ödüller, gittikçe güçlenen sefer ve savaş bonusları ve bazı durumlarda benzersiz birimler veya karakterler şeklinde verilir.

Zafer Koşulları

Bir tanrıya tamamen bağlılığınızı taahhüt ederek ve onun son ve en büyük ödülünü alarak, zafer mücadelesine giden yolu tetiklersiniz. Tanrılar kıskanıyor ve reddettiğin üç kişi pek de kibar olmayacak. Destansı bir oyunsonu deneyimiyle sonuçlanan bir dizi görevi etkinleştirerek, üstünlüğünüze meydan okumak için en güçlü şampiyonlarını gönderecekler.

Canavar avı

Canavar Avcısı becerisi teknoloji ağacında açıldığında, bir Norsca grubu, Canavar Arcanum'a erişim kazanır. Bu eski kitap, dünyayı dolaşan en güçlü canavarları ve canavarları listeler. Oyuncu daha sonra bu efsanevi yaratıklara karşı savaşlarla sonuçlanan çok aşamalı görevlere başlayarak avları başlatmayı seçebilir. Yenildikten sonra, oyuncunun karakterlerini donatabileceği efsanevi kupalar verebilirler. Bazı durumlarda, canavarlar dize getirilebilir ve savaşta kullanılmak üzere askere alınabilir.

Donma

Kadroda, pasif Frostbite yeteneğine sahip Norscan Ice Wolves ve Norscan Ice Trolls gibi bir dizi donmuş birim belirir. Bu yeni etki, yakın dövüşe katılan birimleri önemli ölçüde yavaşlatarak yönlendiricilerin veya manevra yapmaya çalışanların düşmesini önemli ölçüde kolaylaştırır. Benzer şekilde, güçlü Frost-Wyrm, yakındaki düşman birimlerinin hareket hızını yavaşlatan sürekli bir etki olan Chilling Aura yeteneğine sahiptir.

Hakim olun!

Savaşta Ulus Liderlerini yenerek Norskan kabilelerini Konfederasyon edin. Böylesi bir üstünlük gösterisi, onları kuralınızı kabul etmeye daha yatkın hale getirecektir!

Karakollar

Marauder Outposts, Norsca dışındaki fethedilmiş kıyı yerleşimlerinde kurulabilir. Bunlar, temel askere alma seçenekleri sağlar ve yağmacı ordularınız için kullanışlı ikmal durdurma görevi görür. Norsca dışındaki - Altdorf, Castle Drakenhof ve benzeri gibi büyük fraksiyon başkentlerinin güvenliğini sağlamak, tam gelişmiş Norska yerleşim yerleri inşa etmenize olanak tanır. Bu şehirlerin mülkiyeti aynı zamanda orijinal sahiplerinin sırlarını yağmalamanıza ve araştırmak için benzersiz yeni teknolojilerin kilidini açmanıza olanak tanır.

Yeni Efsanevi Lordlar


Bir Norsca seferi, iki Efsanevi Lorddan biri tarafından yönetilebilir: Norsca fraksiyonunun lideri Wulfrik The Wanderer veya Trollerin Kralı ve Wintertooth fraksiyonunun lideri Throgg. Her biri farklı bir başlangıç ​​konumunda oynamaya başlar ve kendi benzersiz kampanya ve savaş bonuslarını getirir.


Wulfrik Wanderer

Wulfrik amansız bir cellattır. Fetihlerinin kafataslarıyla kaplı, hayranlık uyandıran bir figür olan karada ve denizde dolaşıyor. Ejderhaları ve kralları, yüksek doğumlu lordları ve efsanevi canavarları öldürdü. Hiçbiri sunduğu meydan okumayı reddedemez - ve kendi dilinde, daha azı olamaz.

Wulfrik, benzersiz becerilere, görev zincirlerine ve efsanevi eşyalara sahip güçlü bir lider ve düellocu. Surlarla çevrili yerleşimlere saldırmadan önce kuşatma motorları veya kuşatma silahları gerekliliğini görmezden gelmesini sağlayan Kuşatma Saldırgan özelliğine sahiptir. Ordusundaki tüm Mamut birimleri ilave Yakın Dövüş Saldırısı kazanır, tüm Yağmacı birimleri azaltılmış Bakım Maliyetlerinden yararlanır ve maiyetindeki her birim Korkuya neden olur.

Wulfrik ayrıca, adını efsanevi gemisinin adını taşıyan Seafang adında kişisel bir savaş yeteneğine de sahiptir; güçlü ve geniş kapsamlı bir rüzgar saldırısı. Dikkatlice yerleştirildiğinde, çok sayıda düşmanı sersemletebilir ve öldürebilir. Savaşta, Hunter of Champions yeteneği, düşman karakterleri onlarla savaşırken yerlerine sabitlemesini sağlar.


Throgg

Troller sadece fiziksel güçleriyle değil, aynı zamanda çarpıcı zeka eksiklikleriyle de bilinir. Throgg'u türünün geri kalanından ayıran şey budur, çünkü onun grotesk türüne göre nadir bir zeka ile yeteneklidir. Kırık dişli yüzünün arkasında, Throgg'un kuzeyin acı soğukluğunu insan topraklarına taşımak için kullandığı acımasız bir kurnazlık yatıyor.


Throgg, benzersiz becerilere, görev zincirlerine ve efsanevi eşyalara sahip güçlü bir lider ve yakın dövüşçüdür. Trollerin Kralı olan Throgg, Trol ve Buz Trol birimlerine daha az bakım sağlar ve Throgg'un ordusundaki birimler her türlü yıpranmaya karşı bağışıktır. Ayrıca ulus genelindeki tüm Trol ve Buz Trol birimlerine bir Fiziksel Direnç güçlendirmesi verir.

Throgg, Troll Country'deki Eringrad yerleşimini ele geçirirse, orada benzersiz bir bina inşa edebilir - Rocky Throne Mağarası - bu, fraksiyon genelinde Trol birimlerine güçlendirmeler sağlar. Throgg ayrıca, Copious Vomit adlı benzersiz bir Trollish sihirli füze saldırısına sahiptir.

Yeni Lord


Marauder Chieftain

Norscan ordularının liderleri olan Marauder Chieftains, yetenek ağaçlarında benzersiz kişisel uzmanlık dizilerine sahiptir, bu da onların savaşın belirli yönlerinde gerçekten üstün olmalarını sağlar ve doruk noktası, savaştaki etkinliklerini dönüştüren güçlü aktif ve pasif yeteneklerdir. Bu uzmanlaşma yollarının her biri, dört Norskan tanrısından biriyle uyumludur ve bu yeteneklerin doğası, özelliklerinden esinlenmiştir. Şefler ayrıca güçlü Savaş Mamutu ile sonuçlanan bir dizi bineğin kilidini açabilir.

Yeni Kahramanlar


Norsca oyuncu orduları, ordularını desteklemek ve Sefer Haritası eylemlerini gerçekleştirmek için üç yeni Kahraman birimi türü işe alabilir.

Skin Wolf Werekin

Bu iri yarı canavarlar, her yönden Deri Kurt akrabalarından üstündür. Güçlü, anti-geniş odaklı savaşçılar olmanın yanı sıra, kendilerine yakın düşman birimlerine güçlü saldırı veya savunma savaş desteği güçlendirmeleri sağlayan iki benzersiz, birbirini dışlayan beceri yollarına da sahiptirler.

Shaman Sorcerer (Lores of Death, Metal Fire)

Norsca büyücüleri, Lores of Metal, Fire veya Death'te uzmanlaşmak için işe alınabilir. Ancak, bir kez bir Norscan, her zaman bir Norscan… bunlar zayıf büyücüler değil! Yakın dövüş saldırısı geliştirmeleri elde ederler ve savaş arabalarına monte edilebilirler.

Fimir Balefiend (Gölgelerin Lores, Ateş)

Fimir Balefiends usta sihir kullanıcıları olabilir, ancak etkileyici yapıları ve kas yapıları onları güçlü dövüşçüler yapar. Bu çift rollü kahramanlar, savaşın yoğun olduğu zamanlarda en iyi şekilde çalışır, büyü yapar ve birlikleri savaş yetenekleriyle destekler. Fimir'in ayrıca büyülü saldırıları ve sunder zırhı var.

Birim listesi


Lordlar

Çapulcu Şefi: yakın dövüş odağı

Kahramanlar

Cilt Kurt Werekin: yakın dövüş / savaş desteği
Şaman Büyücü: Lores of Metal / Death / Fire
Fimir Balefiend: çift rol, Lores of Shadows / Fire

Infantry

Marauders: Rage, Hide (orman)
Marauder Spearmen: Rage , Charge Def. VS Büyük, Post (orman)
Yağmacılar (Büyük Silahlar) Öfke, Post (orman)
Çapulcu Savaşçıları: Çılgınlık, Çılgına, Gizleme (orman), Psikolojiye Bağışıklık
Yağmacı Şampiyonlar: Ağır Zırh, Post (orman), Öfke
Yağmacı Şampiyonları (Büyük Silahlar) ): Ağır Zırh, Post (orman), Öfke

Füzeli Piyade

Çapulcu Avcıları (Javelin): Post (orman), Öfke, Anti Büyük
Çapulcu Avcıları (Balta Fırlatan): Post (orman), Öfke, Zırh Delici füzeler

Süvari ve Savaş Arabaları

Yağmacı Savaş Arabası: Öfke
Çapulcu Buz Kurtları Savaş Arabası: Öfke, Korkuya Neden Olur, Donmuş

Füze Süvari ve Arabalar

Yağmacı Atlılar: Gizle (orman), Öfke, Ateş Hareket Halindeyken
Öncü Yerleştirme
Çapulcu Atlıları (baltalar fırlatırken): Gizle (orman), Öfke, Hareket Halindeyken Ateş, Öncü Yerleştirme Çapulcu Atçılar: Gizle (orman), Öfke, Hareket Halindeyken Ateş, Öncü Yerleşim

Canavarları ve Canavarlar

Norscan Savaş Köpekleri: Füze Direnci, Hide (orman)
Norscan Ice Wolves: Füze Direnci, Post (orman), Frostbite,
Korkuya Neden Norscan Trolleri: Korkuya Neden Olun
Norscan Buz Trolleri: Korku, Yenilenme, Donmaya Neden Olun
Feral Manticore: Füze Direnci, Korkuya Neden, Dehşete Neden
Deri Kurtlar: Fiziksel Direnç, Korkuya neden olur, Gizle (orman), Çılgınlık, Anti-Geniş
Deri Kurtlar (zırhlı): Fiziksel Direnç, Neden korku, Gizle (orman), Çılgınlık, Anti-Büyük
Fimir Savaşçıları: Korkuya Neden Olun , Sisten, Zırh
Ayrılması , Büyülü Saldırılar Fimir Savaşçıları (Büyük Silahlar): Korkuya Neden, Sisten , Zırh Parçalama, Büyük-Büyük

Nadir Canavarlar ve Canavarlar

Norscan Devi: Kuşatma Saldırıcısı, Korkuya Neden Olun, Teröre Neden Olun
Feral Mamut: Kuşatma Saldırıcısı, Korkuya Neden Olun, Teröre Neden Olun
Frost-Wyrm: Füze Direnci, Korkuya Neden, Teröre Neden, Ürpertici Aura, Donma
Savaş Mamutu: Kuşatma Saldırgan,
Korkuya Neden Olun, Teröre Neden Olun, Büyük Mızraklara Neden Olun Savaş Mamutu (Warshrine): Kuşatma Saldırgan, Korkuya Neden, Teröre Neden, Yıkıcı Güçlerin Lütfu, Şan Verici

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTotal War: WARHAMMER - Norsca
To Top