Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Total War: WARHAMMER II

598,09 ₺
SKU
43560
Strateji oyunları mükemmelleştirildi. Bir fantezi dünyasında nefes kesici bir keşif, genişleme ve fetih kampanyası. Sıra tabanlı medeniyet yönetimi ve gerçek zamanlı epik strateji savaşları, komutanızdaki binlerce asker ve canavarla.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

DÜNYANIZI SAVUNUN. ONLARI YOK EDİN.

Total War: WARHAMMER II, devasa boyutlarda bir strateji oyunudur. Dört benzersiz, çeşitli grup arasından seçim yapın ve istediğiniz gibi savaşın - engin ve canlı bir fantezi dünyasını kurtarmak veya yok etmek için bir fetih kampanyası düzenleyin.

Bu, iki yarıdan oluşan bir oyundur - biri sıra tabanlı bir açık dünya harekatı ve diğeri Yeni Dünya'nın fantastik manzaralarında yoğun, taktik gerçek zamanlı savaşlar.

Seçtiğiniz şekilde oynayın - derin ve sürükleyici bir harekata dalın, sınırsız tekrar oynanabilirliği deneyimleyin ve en sevdiğiniz birimlerden oluşan özel bir orduyla çok oyunculu modda dünyaya meydan okuyun. Total War: WARHAMMER II yüzlerce saatlik oyun sunar ve hiçbir oyun aynı değildir.

Dünyayı Kapsayan Fetih

Sırayla sırayla devletçilik, diplomasi, keşif ve imparatorluğunuzu inşa edin. İç içe yerleşim yerlerini ele geçirin, inşa edin ve yönetin ve geniş orduları askere alın. Efsanevi Lordlar ve Kahramanların seviyesini yükseltin ve onları efsanevi silahlar ve zırhlarla donatın. İttifaklar üzerinde pazarlık yapın veya sizinle hedefiniz arasında duran herhangi bir şeyi boyun eğdirmek için Total War ilan edin.

Epik Gerçek Zamanlı Savaşlar

Yoğun taktik savaşlarda binlerce güçlü asker ordusuna komuta edin. Vahşi, çarpık canavarlar, ateş püskürten ejderhalar gönderin ve güçlü büyülerden yararlanın. Savaşın gidişatını değiştirmek ve güçlerinizi zafere taşımak için askeri stratejiler kullanın, pusular kurun veya kaba kuvvet kullanın.

Üçlemenin ikincisi ve ödüllü Total War: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II'nin devamı, oyunculara Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands'in geniş kıtalarında geçen nefes kesen yeni bir hikaye kampanyası getiriyor. Great Vortex Campaign, bugüne kadarki diğer Total War oyunlarından farklı bir deneyim olan kesin ve iklimsel bir son oyunla sonuçlanmak için hız kazanıyor.

Warhammer Fantasy Battles dünyasından 4 ikonik ırkta 8 Efsanevi Lord'dan biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engellerken The Great Vortex'i stabilize etmek veya bozmak için bir dizi güçlü arcane ritüeli gerçekleştirmeyi başarmalıdır.

Her Efsanevi Lord'un benzersiz bir coğrafi başlangıç ​​konumu vardır ve her ırk, benzersiz sefer mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordular, canavarlar, Lores of Magic, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş alanı ordu yetenekleriyle kendine özgü yeni bir oyun stili sunar.

Lansmandan kısa bir süre sonra, hem orijinal oyunun hem de Total War ™ WARHAMMER II'nin sahipleri muazzam üçüncü harekata erişim kazanacaklar. Eski Dünya ve Yeni Dünya'yı kapsayan tek bir açık dünya destansı haritasını keşfederken, oyuncular her iki oyun için de sahip oldukları herhangi bir Irk olarak anıtsal kampanyalara başlayabilirler.

Dünyayı birlikte fethedin

Total War ™ WARHAMMER II'deki Yarışların her biri, tek ve çok oyunculu harekatın yanı sıra özel ve çok oyunculu savaşlarda oynanabilecek. Her yarış için iki Efsanevi Lordun hepsinin kendi benzersiz kampanya başlangıç ​​pozisyonları olduğundan, aynı yarışta 2 oyunculu bir kooperatif sefer oynayabileceksiniz. 1. ve 2. bölümlerin her ikisine de sahipseniz, sahip olduğunuz ırklardan herhangi biri gibi çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Total War Dünyası: WARHAMMER II

Bin yıl önce, bir Kaos istilası tarafından kuşatılan bir Yüksek Elf büyücüleri toplantısı, devasa, gizemli bir girdap oluşturdu. Amacı, bir düden bir okyanusu boşaltırken Sihir Rüzgarlarını dünyadan çekmek ve Daemon ordularını Kaos Diyarı'na geri püskürtmekti. Şimdi Büyük Girdap yavaşlıyor ve dünya yine yıkımın eşiğinde duruyor.

Güçlü güçler girdabı iyileştirmek ve felaketi önlemek için hareket ediyor. Yine de diğerleri onun korkunç enerjilerini kendi acı amaçları için kullanmaya çalışırlar. Yarış başladı ve dünyanın kaderi galiplerin elinde olacak.


Ulthuan'ın Savunucusu Prens Tyrion, Yüce Elflere ana kıtalarının üzerinde yuvarlanırken girdabı stabilize etmek için çaresiz çabalarında rehberlik eder.

Tahtı tahtı üzerinde, Slann Büyücü-Rahip Mazdamundi, Lustria'dan kuzeye doğru yükselen Kertenkeleadam savaş ev sahiplerini yönetir. O da felaketi önlemeye niyetlidir, ancak The Old Ones'ın yöntemlerinin geçerli olması gerekir.

Cadı Kralı Malekith ve sadist Kara Elf orduları, Naggaroth'tan ve labirentindeki Black Arks'tan fışkırır. Girdapta büyük bir zayıflık ve onun ölümünde büyük bir fırsatın tadını çıkarır.

Bu arada, Queek Headtaker liderliğindeki Skaven, cılız yeraltı tünellerinde karışır. Orada kontrolsüzce çoğalırlar ve açlıkla yüzeye bakarlar, güdüleri belirsizdir. Vahiy zamanı çok yakın…

Dört ırk, dört sonuç, tek bir hedef: İyi veya kötü Büyük Vorteksin kontrolü.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTotal War: WARHAMMER II
To Top