Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

The Unliving

126,00 ₺
SKU
867015
The Unliving'in karanlık dünyasında korkutucu bir Necromancer olarak ölüm saç! Bu rogue-lite RPG oyununda ölümsüz ordularını sonsuz savaşlara sok. Yıkıcı büyülerle şehirleri kül et, destansı elebaşlarını katlet ve düşmanlarını dehşet verici hizmetkarlara dönüştür.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hemen erişim sağlayın ve oynamaya başlayın; oyun gelişirken siz de içinde olun.

Erken Erişim aşamasında olan bu oyun geliştirme boyunca önemli ölçüde değişebilir ya da değişmeyebilir. Eğer oyunu bu aşamada oynamak için çok hevesli değilseniz oyunun geliştirilme sürecinde ilerlemesini beklemek isteyebilirsiniz.

Canlıların diyarı tamamen yozlaştı ve yaklaşan bir fırtına, dünya düzenini değiştirecek. Bu fırtına, görkemli bir Necromancer olan sensin. Ölümü tanımayan ve ölü ordularını yöneten bir büyücüsün. Rahipler ve lortlar, yüksek surların arkasında saklanabileceklerini umuyorlar fakat onları senin gazabından korumaya yetecek bir kale yok. Yoluna çıkan yüzlerce kaleyi mahvet ve büyük amacına ulaşmak için çıktığın yolda onları aletlerin olarak kullan.

The Unliving, stratejik unsurlara sahip dinamik bir rogue-lite aksiyon RPG oyunudur. Ölümsüzleri topla, çeşitli büyüleri kullan ve gizemli bir dünyayı keşfet. Tüm bunlar, karanlık ve abartılı pixel-art çizimleriyle betimleniyor.

Özellikler

DÜŞMANLARINI ÖLÜMSÜZ ORDUNA DÖNÜŞTÜR

Yendiğin her düşmanı diriltip orduna katabilirsin, böylece ölülerden oluşan sınırsız sayıda lejyona sahip olabilirsin. Bu diriltilen yaratıkların kendilerine özgü yetenekleri var, örneğin hayattayken kutsamalar yapan ölümsüz Rahip, senin düşmanlarını öldüklerinde lanetleyecek.

 

YOLUNA ÇIKAN HERKESİ EZ

Canlıların sadece bir kısmı aciz mağdurlar, geri kalan kısım senin güçlerine karşılık verebilir. Onlar da taviz vermezler, büyük gruplar halinde hareket ederler ve güçlü yeteneklere sahiptirler. Hayatlarını severler ve kolayca yenilmezler, onlara diz çöktürmek için Ölümsüz Lort olarak onlara cehennemi tattır.

 

KEŞFEDİLMEMİŞ TOPRAKLARI FETHET

Her seferde dünya rastgele oluşturulur; bu sayede dünya çeşitli yaratıklarla, eserlerle, gizli odalarla ve ölümcül tuzaklarla dolu olur. Dünyanın her bir kısmı, çeşitli sakinlerle doludur: Ordunu güçlendirmek için köyleri istila edip çelimsiz köylüleri katlet ya da bataklıklarda korkunç düşmanlara karşı çaresiz savaşlara katıl.

 

NEKROMANSİNİN GİZEMLERİNİ ORTAYA ÇIKAR

Necromancer'ın ölümsüzlüğünün gizemini, tılsım dostunun sırlarını ortaya çıkarırken Necromancer'ın kayıp anılarını parça parça toplamak için şifreli notları topla, düşmanlarını zorla konuştur ve kadim eserlerdeki yazıları incele. Kilisenin yüksek hiyerarşileri hakkındaki acı gerçekleri öğren.

 

DESTANSI ELEBAŞLARIYLA SAVAŞ

Bu karanlık dünyadaki güçlü yaratıklar, seni durdurmak için elinden geleni yapacak. Her elebaşı eşsiz bir savaşma tarzına ve yetenek setine sahiptir. Bu yüzden savaşta becerikli olmak ve stratejik düşünmek, bu zorlu karşılaşmalarda galip gelmek için çok önemli olacak.

 

ÖL VE DİRİL

Ölümü yenebilmek, Necromancer'ın en büyük sırrıdır. Ölümcül bir saldırı, onun için küçük bir aksaklıktan ibaret kalır. Ölümünden ders al ve düşmanlarının seni tekrar aynı şekilde yakalamasına izin verme.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewThe Unliving
To Top