Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me

Özel Fiyat 726,92 ₺ Normal fiyat 746,56 ₺
SKU
72535
Hemen ön sipariş ver ve yepyeni seçimlerle ve kararlarla diğer karakterlerin perspektiflerinden oynanabilen yeni sahneleri içeren Curator's Cut'ı al.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hemen ön sipariş ver ve yepyeni seçimlerle ve kararlarla diğer karakterlerin perspektiflerinden oynanabilen yeni sahneleri içeren Curator's Cut'ı al.

Curator's Cut, sadece ana hikaye tamamlandıktan sonra mevcut hâle gelir.

THE DARK PICTURES'A HOŞ GELDİN
Until Dawn'u yapan stüdyodan birbirinden bağımsız, ayrı yönlerde ilerleyen, sinema tadında bir korku oyunu serisi. Oynaması kolaydır ve tek başına veya arkadaşlarla birlikte kısa oturumlar hâlinde oynanabilir. The Devil in Me, serinin dördüncü oyunu ve Birinci Sezonun finalidir.

Bir grup belgeselci, H.H. Holmes'un "Cinayet Kalesi"nin günümüze uyarlanmış bir replikasına davet edildikleri esrarengiz bir arama alır. Bu, pas geçilemeyecek kadar iyi bir fırsattır ve çok ihtiyaç duydukları ilgiyi toplamak için aradıkları şey olabilir.

Otel, yeni bölümleri için harika bir set niteliğindedir ancak işler göründüğü gibi değildir. Ekip, izlendiğini ve hatta manipüle edildiğini anlar. Artık reytinglerden çok daha fazlası tehlikededir!


Cinayet Oteline Hoş Geldin!
Burada hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve olanaklar, uğrunda ölünecek cinstendir! Karakter envanteri, alet tabanlı bulmacalar ve koşma, zıplama, tırmanma gibi genişletilmiş hareketler ile World's Fair Hotel'in her yerini keşfet.

Ölümün, onun tasarımıdır
Amerika'nın en ölümcül seri katili olmaya ant içmiş şeytani bir canavarın ızdırap verici eserlerinden kaç ve ölümünün, katil tarafından tasarlandığı özenle hazırlanmış "ölüm odalarından" sağ kurtul.

Tek Başına Oynama!
Korkunç sadakat testlerine dayan: Önemsediğin birisi için kendi hayatını riske atacak mısın? Çok sevilen iki çok oyunculu mod geri döndü: Hikayeni bir arkadaşınla çevrimiçi paylaş veya kalabalık olmanın sağladığı güvenlik için çevrimdışı 5 oyunculu kumandayı pasla modunu tercih et.

Katili aklınla yenerek tüm ekibini kurtarabilecek misin? Senin hikayende tüm oynanabilir karakterler hayatta kalabilir veya ölebilir.
LÜTFEN ZİYARETİNİN TADINI ÇIKAR

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewThe Dark Pictures Anthology: The Devil In Me
To Top