Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

The Dark Pictures Anthology : Season One

Özel Fiyat 1.865,41 ₺ Normal fiyat 1.909,81 ₺
SKU
74569
Hangisinden başlarsan başla, yalnız oynama!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

The Dark Pictures Antolojisi, iki çok oyunculu mod içeren, dallara ayrılan, gergin bir sinematik korku oyunları serisidir.

Her hikaye bağımsızdır ve tek başına oynanabilir.

Bu Paket; Man of Medan, Little Hope, House of Ashes ve The Devil in Me oyunlarına erişim sağlar.

Man of Medan'da; beş arkadaş tatil için bir dalış gezisine çıkar. Fırtınaya yakalandıktan sonra, yolculukları gün ilerledikçe çok daha uğursuz bir hâl alır.

Little Hope'da; dört üniversite öğrencisi ve profesörleri, terk edilmiş bir kasabada kapana kısılmış durumdalar ve onları aşılmaz bir sis içinde amansızca takip eden kabus gibi hayaletlerden kaçmaları gerekiyor.

House of Ashes'da; Irak Savaşı bittikten sonra kitle imha silahları arayan Özel Kuvvetler, çok daha ölümcül bir şeyi ortaya çıkarır... Dünya dışı yaratıkların barınağını içeren gömülü bir Sümer tapınağı. Yer altındaki gecede hayatta kalmak için yukarıdaki dünyadan düşmanlarıyla bir dostluk kurmaları gerekir.

The Devil in Me'de; bir grup belgesel yapımcısı, onları H.H. Holmes'un "Cinayet Kalesi"nin modern bir kopyasına davet eden gizemli bir çağrı alır. Fakat ekip vardığı zaman çok geçmeden izlendiğini ve hatta manipüle edildiğini keşfedince reytinglerden çok daha fazlasının tehlikede olduğu ortaya çıkar!

Hangisinden başlarsan başla, yalnız oynama!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewThe Dark Pictures Anthology : Season One
To Top