Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

The Crew Calling All Units (EMEA)

109,00 ₺
SKU
40640
The Crew Calling All Units'de ister yarışçı olun, ister polislerle birlikte çalışararak ülkeyi yeni bir yarışçı çetesinden temizleyin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
Bugüne dek buralar yarışçılardan sorulurdu. Devasa online araba yarışı The Crew'da skoru eşitleme vakti geldi!

Kanun olmaya hazır mısınız? Şehirde yeni bir çete var ve FBI ajanı Zoe Winters onu yok etmek için sizi görevlendirdi. Polislere katılın ve yüksek riskli kovalamacalarla onları tahtlarından indirin.

Herkes polisle yarışabilir. Polisleri duvarlara çarptırmak gibi bir hobiniz mi var? Ülkenin dört bir yanına dağılmış olan değerli kutuları bulun ve gerçek bir kâr için polislere yakalanmadan doğru noktalara götürün.

Öne Çıkan Özellikler

  • The Crew Wild Run ek paketini de kapsar

 

  • Polislere karşı yarışçılar

 

  • Daha iyi polis yapay zekası

 

  • 12 yeni görev

 

  • 10 ekstra seviyeyle üst sınır 60'a çıktı

 

  • Yepyeni araçlar
The Crew, oyuncuları daha önce görülmemiş şekilde online olarak birbirlerine bağlayan, devrimsel bir aksiyon-yarış-MMO oyunudur. The Crew sizi ve arkadaşlarınızı sayısız görevle dolu devasa, açık dünya bir Birleşik Devletler haritasında çılgınca otomobil sürmeye davet ediyor. İçerik olarak inanılmaz zengin ve online oyun oynamayı seven oyuncu nesli için hazırlanan The Crew, aksiyona dayalı yarış oyunlarını yeniden tanımlıyor.

Otomobiliniz sizin oyundaki yüzünüz. Seviye atladıkça aracınıza ince ayar yapın ve açık dünya yapısındaki devasa ABD haritasındaki 5 detaylı ve özgün bölgede yol alın. New York’un ve Los Angeles’ın kalabalık caddelerinde direksiyon sallayın, Miami’nin güneşi altında ya da Monument Valley’in nefes kesen platolarında gezintiye çıkın. Her bir bölge kendine ait sürprizlere ve alt edilmeyi bekleyen görevlere sahip.

Yolculuğunuz sırasında ekibinize katılabilme ve sizi güçlendirme ihtimali olan ya da rakibiniz olup mücadele edebileceğiniz başka oyuncularla da karşılaşacaksınız. Bu, sürüşün en heyecanlı, en çeşitli ve en açık hali.

Öne çıkan özellikler

Asla yalnız olmayın: Kesintisiz olarak oyunlara girin ve çıkın ve dört kişilik ekibinizi kurun ya da nefes kesen rekabetlere girin. Göreviniz ister bir konvoyu indirmek olsun, ister polisten kaçmak olsun, bunu arkadaşlarınızla başarmak oyuna her girdiğinizde size taptaze bir tecrübe sunacak.

Görülmemiş büyüklükte ve çeşitlilikte bir oyun alanı: Bütün Birleşik Devletler sizin oyun alanınız. Bütün yollar ve yolların arasında kalan her yer. Şehir merkezindeki yollardan, arka sokaklara, tepelere, tarlalara, kanyonlara, çöllere ve hatta yarış pistlerine, hayal edebileceğiniz her tip mekânda yarış edip uzmanlaşmak sizin elinizde.

Aracınızı bir sonraki göreve hazırlayın: Lisanslı otomobillerinizi özelleştirmek ve geliştirmek için gövde ve performans parçaları toplayın. Aracınızı 5 farklı yönde geliştirin (Street, perf, dirt, raid, circuit) ve farklı yüzeylere adapte edin. Sürüş stilinize göre sayısız sürüş özelliğinden istediğinizi seçin.

Nereye giderseniz orada devam edin: Oyun tecrübenizi iOS’ta, Android tabletlerde ve internette sürdürün. Arkadaşlarınızın performansını takip edin, yeni bir rekor denemesine girişmeden önce aracınıza ince ayar yapın, ekibinizi görevlere yollayarak tecrübe puanı ve parça kazanın.
 
NOT: Bu bir ek pakettir. Çalışması için The Crew adlı oyunun tam sürümüne sahip olmanız gerekir. Tek başına çalışmaz.

NOT 2: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. Oynarken sürekli olarak internete bağlı olmayı gerektirir.


NOT 3: The Crew: Calling All Units, içerisinde The Crew: Wild Run paketini de bulundurur.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewThe Crew Calling All Units (EMEA)
To Top