Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

The Ascent - Cyber Heist

Özel Fiyat 183,66 ₺ Normal fiyat 194,12 ₺
SKU
72454
The Ascent'i tamamladınız fakat daha mı fazlasını istiyorsunuz? Cyber Heist tam da size göre!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

The Ascent'i tamamladınız fakat daha mı fazlasını istiyorsunuz? Cyber Heist tam da size göre! Tek başınıza veya arkadaşlarınızla yeni zorlayıcı görevleri tamamlayabilir, yepyeni ortamları keşfedebilir, yeni düşmanlarla savaşabilir ve yakın dövüş silahlarını kullanarak yeni dövüş stillerini tecrübe edebilirsiniz!
The Ascent: Cyber Heist, The Ascent'in ana hikâyesinden sonra geçiyor. Ana hikâyeyi tamamlayıp yeni bir görev almak isteyen herkesin erişimine açıktır!

Eski işvereniniz olan Kira'nın sizin için yeni ve çok gizli bir görevi var. Yeni bağımsız olmuş bir üstlenici olarak bu teklifi nasıl reddedebilirsiniz ki? Bildiğiniz yerleşkenin dışına, Malhorst-Gelb Group'un sahibi olduğu yeni bir yerleşkeye seyahat edeceksiniz. Sizden ele geçirmenizi istedikleri yeni bir teknoloji mevcut fakat bunu yapmaya çalışan tek taraf siz değilsiniz.

Bu zorlayıcı görevi tamamlamaya çalışırken yeteneklerinizi test edin. Yepyeni ortamları keşfedin, yeni düşmanlarla savaşın ve yakın dövüş silahlarını kullanarak yeni dövüş stillerini tecrübe edin!

ANA ÖZELLİKLER

• HİKÂYEYE DEVAM EDİN – TEK OYUNCULU VEYA EŞLİ

The Ascent: Cyber Heist'a ana oyunun hikâyesini tamamladığınızda erişebilirsiniz. Bu yeni zorlayıcı kontratı tamamlamaya çalışırken arkadaşlarınızı da yanınızda getirin. Takımınız sizinle aynı ilerlemeye sahip değil mi? Sorun değil. Sunucu olarak ana hikâyeyi tamamladığınız sürece takımınız da size katılıp yardımcı olabilir! (Zaten onları da siz taşıyorsunuz. Biliyoruz...)

• YENİ SİLAHLAR

Taşımaktan bahsetmişken, umarım daha fazla silah taşımak için yeriniz vardır! The Ascent'e ilk defa eklenen yakın dövüş silahları da dahil olmak üzere yepyeni silahları deneyin! Artık yeni Rock Crusher ve Guillotine ile yakından temasa geçebilirsiniz!

• YENİ OVERWORLD BÖLGELERİ

Malhorst-Gelb Group'un sahibi olduğu, nefes kesici yeni bölgeler ve ortamlar içeren yepyeni bir yerleşkeyi keşfedin.

• YENİ ANA VE YAN GÖREVLER

The Ascent'in hikâyesine zorlayıcı ana ve yan görevleri bitirerek devam edin. Maceranıza devam ederken Ontario ve Zell gibi renkli karakterlerle tanışın ve yeni düşmanlara karşı savaşın.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewThe Ascent - Cyber Heist
To Top